۰۲ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۸

مقتدایی: پنالتی ما گل می‌شد، شرایط تغییر می‌کرد

مدافع تیم فوتبال استقلال تاجیکستان معتقد است اگر پنالتی این تیم در دقایق نخستین دیدار با پرسپولیس تبدیل به گل می‌شد، بازی با شرایط متفاوتی پیش می‌رفت.
کد خبر: ۱۲۳۲۹۱
به گزارش"دی‌اسپورت"، مجتبی مقتدایی درباره شکست 2 بر صفر تیم فوتبال استقلال تاجیکستان مقابل پرسپولیس ایران، در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 24-2023 اظهار داشت: اوایل مسابقه موقعیت خوبی به دست آوردیم، اما پنالتی ما روی بدشانسی تبدیل به گل نشد. اگر در این صحنه به گل می‌رسیدیم، شرایط بازی خیلی تغییر می‌کرد.

وی در مورد شرایط فوتبال تاجیکستان تصریح کرد: لیگ این کشور در حال پیشرفت است و سال‌های آینده خیلی بهتر از این می‌شود. مسئولان تاجیکستان خیلی کار می‌کنند و یک ورزشگاه تازه تأسیس دارند.

مدافع ایرانی استقلال تاجیکستان درباره جوّ ورزشگاه آزادی گفت: بازی در این ورزشگاه به‌خاطر فضای خوبی که تماشاگران ایجاد می‌کنند،‌ همیشه برای تیم‌های حریف سخت بوده است.

مقتدایی درباره وضعیت خودش در تیم استقلال تاجیکستان خاطرنشان کرد: قرارداد یک ساله‌ای با باشگاه استقلال دارم و با توجه به اینکه در کشور تاجیکستان به زبان فارسی صحبت می‌کنند، مشکلی از این بابت وجود ندارد. سرمربی خوبی داریم که اصالتاً اهل کشور روسیه است.
ترند های روز