۰۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۰
داماش گیلان 1 - پارس جنوبی جم 1؛

یک جنوبی مانع دومین پیروزی خانگی تیم شمالی شد

تیم فوتبال پارس جنوبی جم در شرایطی که به دنبال کسب 3 امتیاز از استان گیلان بود، با یک امتیاز به جم بازخواهد گشت.
کد خبر: ۱۲۳۳۰۹
یک جنوبی مانع دومین پیروزی خانگی تیم شمالی شد
به گزارش "دی اسپورت"، یکی از دیدارهای هفته نهم رقابت‌های لیگ دسته اول به میزبانی داماش در ورزشگاه عضدی برگزار شد و در شرایطی که هواداران شمالی استقبال بسیار خوبی از این مسابقه به عمل آورده بودند، در نهایت مسابقه دو تیم با تساوی یک بر یک تمام شد.

برای تیم میزبان در این مسابقه در دقیقه 22 آزاد جعفرزاده گلزنی کرد و نیمه اول با همین نتیجه خاتمه پیدا کرد، اما پارس جنوبی نیمه دوم را خوب آغاز کرد و خیلی زود در دقیقه 48 توسط حمدالله ابدام به گل رسید.

در ادامه مسابقه شاگردان علی نظرمحمدی در مقابل هواداران پرشوری که استادیوم عضدی را پر کرده بودند، به دنبال کسب 3 امتیاز بود، اما موقعیت‌های آنها به گل تبدیل نشد و در سوی مقابل شاگردان امید روانخواه هم که به دنبال کم کردن فاصله خود با صدر جدول بودند، موفق به این کار نشدند.

البته داماشی ها در این مسابقه روی دو صحنه در محوطه جریمه پارس جم اعراض شدیدی داشتند و معتقد بودند داور در هر دو صحنه باید به سود آنها اعلام پنالتی می کرد؛ اعتراضی هایی که منجر به ایجاد جنجال در دقایقی از بازی نیز شد.

با این نتیجه تیم پارس جنوبی جم 14 امتیازی شد و در رتبه ششم جدول رده بندی قرار گرفت و داماش که به تازگی کارش را با علی نظرمحمدی آغاز کرده 6 امتیازی شد و همچنان در رتبه نازل هفدهم جدول 18 تیمی مسابقات قرار دارد.

ترکیب دو تیم در این مسابقه به شرح زیر بود: 

ترکیب داماش گیلان
مسعود پورمحمد - آزاد جعفرزاده، مهدی رستمی، مجتبی بیژن، سعید طالبی، رضا زاهد تبار، سید محمد خرم‌الحسینی، پژمان نجات، آرمین انبساطی، محمد رستمی، علیرضا مصطفایی
سرمربی: علی نظرمحمدی

ترکیب پارس جنوبی جم 
مسلم حق شناس- پویا سیف پناهی، کنعان طاهرنژاد، علی خدادادی، احمد نصیری، حمیدرضا نادری، مرتضی خراسانی، علی دشتی، حمدالله ابدام، حسین مددی، میلاد سوری
سرمربی: امید روانخواه