۰۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۹
دریای بابل 2 - شهرداری آستارا 0؛

پیروزی دریا در دربی شمال با زیباترین گل لیگ

تیم فوتبال دریای بابل موفق شد با نتیجه 2 بر صفر شهرداری آستارا را از پیش رو بردارد.
کد خبر: ۱۲۳۳۱۰
پیروزی دریا در دربی شمال با زیباترین گل لیگ
به گزارش "دی اسپورت"، دو تیم در شرایطی پا به دیدار هفته نهم گذشته بودند، که هر دو تیم جایگاه خوبی در جدول رده بندی ندارد و بیشتر به رتبه‌های پایینی جدول رده بندی نزدیک هستند.
ترکیب دو تیم در این مسابقه به شرح زیر بود:

ترکیب دریای بابل:
علی محسن‌زاده - مجتبی ممشلی، سینا خادم‌پور، امید منصوری، معین قربانی، محمد حسین باباگلی، علی خانلرزاده، مسعود اسدی، صالح غلامی، مرصاد فلاح نژاد، ابوالفضل آذرنوشان
سرمربی: داود سیدعباسی

ترکیب شهرداری آستارا: 
یوسف بهزادی - امیر سام نصیری، امیررضا افسرده، عرفان بادی، علی مغنمیان، امین حقده، مجید تاجیک، محمد محمدزاده، سهیل پوربخش، شاهین مجیدی، حسین پورامینی
سرمربی: وحید بیاتلو

در این مسابقه تیم دریای بابل با توجه به میزبانی در ورزشگاه هفتم تیر بابل بازی را بهتر آغاز کرد، اما در نیمه اول نتوانست به گلی دست پیدا کند. در نیمه دوم اما همه چیز به کام شاگردان داوود سید عباسی پیش رفت و آنها دو مرتبه در دقایق 65 و 83 توسط معین قربانی و امیرحسین باقرپور دروازه شاگردان وحید بیاتلو را باز کردند.

با این نتیجه شهرداری آستارا که شرایط خوبی در جدول رده بندی ندارد، 8 امتیازی در رتبه چهاردهم باقی ماند، ولی از سوی دیگر 3 امتیاز حساس این مسابقه سبب شد تا دریای بابل 7 امتیازی شود و با قرار گرفتن در رتبه پانزدهم تا حدی از قعر جدا شود.

گل اول این مسابقه یکی از زیباترین گل‌های فصل بود و از فاصله تقریبا 35 متری با شوت معین قربانی به ثمر رسید. 

گل دوم بابلی‌ها هم مهدی رضی پور در موقعیت تک به تک با سنگربان حریف قرار گرفت و سپس باقرپور هم تیمی خود را در موقعیت دو به تک صاحب توپ کرد تا باقرپور دروازه خالی را باز کند.
ترند های روز