۰۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۶
فجرسپاسی 2 خلیج فارس ماهشهر 0؛

فجر با درخشش یک آقای گل صدرنشین شد!

تیم فوتبال فجرشهیدسپاسی شیراز بهترین استفاده را از غفلت سایپا برده و صدرجدول را به نام خود زده است.
کد خبر: ۱۲۳۳۱۵
فجر با درخشش یک آقای گل صدرنشین شد!
به گزارش "دی اسپورت"، یکی از حساس‌ترین رقابت‌های هفته نهم لیگ دسته اول در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد و شاگردان مهدی رجب زاده به مصاف شاگردان موسی قنواتی رفتند.
فجر که عملکرد خوبی در 8 مسابقه قبلی خود ارائه کرده، در این مسابقه هم خیلی زود در ورزشگاه حافظیه بازی را برای کسب پیروزی در دست گرفت و موفق شد در دقیقه 17 توسط علی فتحی روی یک رفت و برگشت در محوطه جریمه به گل برسد.

پس از این گل باز هم تیم فجر سپاسی بهتر عمل کرد، اما آنها خوش شانس بودند که در ثانیه‌های پایانی نیمه اول ضربه ایستگاهی تیم خلیج فارس ماهشهر به تیرک دروازه برخورد کرد.

در نیمه دوم خیلی زود تیم فجر اینبار روی یک پاس عمقی علی فتحی زننده گل نخست و آقای گل فصل قبل لیگ دو و حرکت و ضربه تماشایی عباس بوعذار در دقیقه ۵۹ به گل دوم دست پیدا کرد.

پس از این گل تیم میهمان سراپا حمله شد و موقعیت‌های بسیار خوبی ایجاد کرد که علی غلام زاده سنگربان فجرشهید سپاسی با عملکرد بسیار خوب خود مانع شد و البته یکبار دیگر هم تیرک دروازه به لرزه درآمد. در دقایق پایانی مسابقه فجری‌ها موقعیت بسیار خوبی برای زدن گل سوم داشتند، که مهاجم این تیم که از وسط زمین با گلر تک به تک شده بود، نتوانست دروازه خلیج فارس ماهشهر را باز کند.

با این شکست تیم خلیج فارس ماهشهر با 6 امتیاز در رتبه انتهایی جدول 18 تیمی مسابقات باقی ماند و در سوی دیگر تیم فجر از غفلت خیبر و سایپا به بهترین شکل استفاده کرد و با 19 امتیاز صدر جدول را به نام خود زد.