۰۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۸

تساوی پُرگل گل‌گهر و هوادار با ۲ دَبِل

دیدار تیم‌های فوتبال گل‌گهر و هوادار در چارچوب هفته هشتم مسابقات لیگ برتر با نتیجه تساوی خاتمه یافت.
کد خبر: ۱۲۳۳۴۹
به گزارش"دی اسپورت"، روز دوم از هفته هشتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با رویارویی تیم‌های گل‌گهر سیرجان و هوادار از ساعت 17:30 عصر امروز (شنبه) در ورزشگاه شهید قاسم سلیمانی سیرجان آغاز شد که  این دیدار با تساوی پرگل 3 - 3 و تقسیم دو تیم خاتمه یافت.

سعید سحرخیزان در دقایق 20 و 47 و روبرتو تورس در دقیقه 69 برای گل‌گهر گلزنی کردند و کریم اسلامی در دقیقه 22 و امین قاسمی‌نژاد در دقایق 66 و 78 زننده سه گل هوادار بودند. شاگردان محمود فکری در این بازی سه بار از حریف‌شان عقب افتاده و هر بار موفق به بازگشت به بازی شدند.

نکته جالب توجه در این بین دبل دو بازیکن در دو تیم بود، سعید سحرخیزان جوان برای گل‌گهر از یک سو و امین قاسمی‌نژاد باتجربه برای هوادار از سوی دیگر. این دو بازیکن البته از کارت‌های زرد داور نیز بی‌نصیب نماندند.

سعاد وفاپیشه داوری این دیدار را برعهده داشت که علیرضا حقیقی، کریم اسلامی و امین قاسمی‌نژاد از هوادار و سعید سحرخیزان، مهدی تیکدری،‌ نوید عاشوری و مهران گلزاری از گل‌گهر را با کارت زرد جریمه کرد.

با نتیجه‌ای که در این بازی رقم خورد گل‌گهر 9 امتیازی شد و در رده هشتم جدول لیگ برتر باقی ماند. هوادار نیز شش امتیازی شد و در رده یازدهم جدول ایستاد.