۰۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۴

مورایس: ممکن است سپاهان با 90 امتیاز هم قهرمان نشود!

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: ؛ نمی‌دانم چند امتیاز داریم و در این لیگ ممکن است با ۹۰ امتیاز هم قهرمان نشویم.
کد خبر: ۱۲۳۳۶۱
به گزارش"دی اسپورت"،  ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پس از دیدار با نساجی اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی شدت زیادی داشت، بازی پر از احساسات را مشاهده کردیم، درگیری‌ها و جنگ‌های زیادی بود و دو موقعیت داشتیم که می‌توانستیم گل بزنیم. بازی از اول تا آخر شدت زیادی داشت، ضد حملات وجود داشت و بازی برای داور هم بازی ساده‌ای نبود، در نیمه دوم کنترل بهتری داشتیم، در مقابل نساجی که موقعیت خوبی داشت و می‌توانست گل هم بزند؛ می‌شود گفت یک امتیاز طلایی برای نساجی بود زیرا تاکنون نتایج خوبی نگرفته بود.

مورایس تصریح کرد: انتظار یک بازی با شدت بالا را انتظار داشتیم که همینطور شد، برای هر توپ جنگندگی وجود داشت و فقط در مستطیل فوتبال می‌توانیم امتیاز بگیرین یا از دست بدهیم، امیدوار بودیم ۳ امتیاز را بگیریم و موقعیت آن را نیز داشتیم، به تیم خودم تبریک می‌گویم که در نیمه دوم عقب افتادیم و به بازی برگشتیم؛ بازی یک بر یک شد و ۲ امتیاز را از دست دادیم اما داخل زمین امتیاز از دست دادیم نه جای دیگر و از این بابت خوشحال هستیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: بازی در طول ۹۰ دقیقه اجرا می‌شود و ربطی به ساعت پرواز یا چیز دیگری ربط داشته باشد، به این چیزها اهمیت نمی‌دهم اما بازیکنان ترجیح می‌دهند به خاطر دمای هوا دیرتر بازی کنند، از بازیکنان حمایت می‌کنم اما این چیزهایی نیست که بعد از بازی به آن اعتراض کنیم.

وی در مورددرگیری با دابو گفت:  من مربی هستم و تصمیم می‌گیرم، مثل یک خانواده است و در خانواده تصمیمی می‌گیرید که پسرتان راضی نیست، شاید بازیکن احساساتی بوده و فکر می‌کرده می‌توانسته کاری انجام دهد که نداده است، من هستم که تصمیم می‌گیرم و بازیکنان باید احساسات خود را کنترل کنند و این راجع من نیست، کسی نیستم که ناراحتی ایجاد کنم؛ در زمان تعویض هر بازیکن باید انرژی به بازیکنی که وارد می‌شود، بدهد و نباید ناراحت بشود، همه انسان هستیم و هر روز یاد می‌گیریم.

مورایس در مورد خط دفاعی گفت: خیلی دارم می‌شنوم که در مورد دفاع تیم ما صحبت می‌کنند اما باید بدانند دفاع تیمی است و این نیست که مدافع مشکلی پیدا کند، مشکلات به دفاع تیمی برمی‌گردد، تیمی هستم که گل‌های زیادی می‌زنیم و ممکن است گل بخوریم؛ باید بیشتر از گل‌هایی که می‌خوریم، گل بزنیم. برخی تیم‌ها یک گل می‌زنند و دفاع می‌کنند، نمی‌دانم بازیکنان یا سایر افراد از این گل دفاع می‌کنند، کار بازیکنان من خیلی خوب بوده است‌؛ نمی‌دانم چند امتیاز داریم و در این لیگ ممکن است با ۹۰ امتیاز هم قهرمان نشویم.
ترند های روز