۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۳

ذوب‌آهن در دقیقه ۹۰ از شکست مقابل آلومینیوم گریخت

ذوب‌آهن اصفهان در دقیقه ۹۰ دیدار مقابل آلومینیوم اراک موفق به گلزنی شد و از شکستی خارج از خانه گریخت.
کد خبر: ۱۲۳۳۹۵
به گزارش"دی اسپورت"، تیم‌های فوتبال آلومینیوم اراک و ذوب‌آهن اصفهان از ساعت 15 امروز (پنجشنبه) در اولین دیدار از هفته نهم لیگ برتر فوتبال، در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک مقابل هم صف‌آرایی کردند که این مسابقه به تساوی یک - یک انجامید.

سید مهران موسوی در دقیقه 66 برای آلومینیوم گلزنی کرد و مهرداد رضایی در دقیقه 90، گل تساوی گاندوها را به ثمر رساند. همچنین سجاد آشوری در دقیقه 24 پشت ضربه پنالتی ذوب‌آهن ایستاد که احمد گوهری موفق به مهار این پنالتی شد.

آلومینیوم که اولین تساوی خود را در این فصل به دست آورد، با 13 امتیاز موقتاً در رتبه ششم جدول ماندنی شد. شاگردان محمد ربیعی در ذوب‌آهن نیز با 15 امتیاز، موقتاً در رده پنجم باقی ماندند و به نماینده اراک اجازه فرار به سمت صدر جدول را ندادند.

میلاد بدرقه، امین جهان کهن، مهدی لیموچی و عارف حاجی عیدی از آلومینیوم و شایان مصلح، مهرداد رضایی و محمد قریشی از ذوب‌آهن با کارت زرد بیژن حیدری، داور این مسابقه مواجه شدند.

در دقایق پایانی این بازی، بازیکنان ذوب‌آهن با روح‌الله اصغری مدیر تیم آلومینیوم درگیر شدند که نادر محمدی مدافع ذوب‌آهن به همین خاطر از زمین اخراج شد.
ترند های روز