۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۳

ربیعی: من و حسینی زیاد به هم تاکتیک زدیم

سرمربی ذوب‌آهن اصفهان با بیان اینکه یکی از افتخارات کارنامه من، حضور در آلومینیوم بود، گفت: پنالتی که داور برای ما گرفت درست نبود.
کد خبر: ۱۲۳۳۹۷
به گزارش"دی اسپورت"، محمد ربیعی در نشست خبری بعد از دیدار تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان مقابل آلومینیوم اراک که با تساوی یک - یک همراه بود، گفت: یکی از افتخارات کارنامه من، حضور در آلومینیوم اراک بود و برای هواداران این تیم احترام زیادی قائل هستم. شرایط جوّی خاصی وجود داشت و دو تیم بازی بسیار خوبی ارائه کردند. فقط من و مجتبی حسینی (سرمربی آلومینیوم) می‌دانیم چقدر به هم تاکتیک زدیم و به او و باشگاه آلومینیوم، بابت داشتن این تیم تبریک می‌گویم.

وی اظهار داشت: یک خسته نباشید و خدا قوت نیز به بازیکنان ذوب‌آهن می‌گویم. بد بازی نکردیم. نیمه اول پایاپای بود، تیم ما یک پنالتی را از دست داد که البته پنالتی نبود. ما باید واقعیت‌ها را بگوییم. زمانی داوری را نقد می‌کنیم، ولی باید حقایق را نیز بگوییم. در انتهای بازی اتفاقی افتاد که می‌توانست اخراج نداشته باشد.

سرمربی ذوب آهن عنوان کرد: نیمه دوم را بهتر شروع کردیم و دو سه موقعیت خوب هم داشتیم. یک بخش سه دقیقه از بازی را از دست دادیم که منجر به گل حریف شد، ولی در سایر دقایق مهره‌چینی خوبی داشتیم. آلومینیوم و ذوب‌آهن تیم جوان لیگ هستند و به لحاظ هزینه‌ای در رده‌های پایین قرار دارند، ولی فوتبال خوبی ارائه کردند.

ربیعی گفت: هفته گذشته مقابل تراکتور گفتم که پنالتی نیست، ولی بعد از دیدن فیلم آن صحنه گفتم که پنالتی بوده است. امروز هم می‌گویم پنالتی که گرفته شد، پنالتی نبود، اما صحنه انتهای بازی هم اخراج نداشت. این دومین بار در سه هفته اخیر است که نادر محمدی اخراج می‌شود؛ آن هم در شرایطی که دفاع وسط نداریم. رباط صلیبی آرش قادری پاره شده و نادر محمدی نیز در قزوین و اینجا اخراج شد و الان در دفاع وسط محدودیت نفرات داریم. در صحنه مربوط به اخراج اول مربی حریف درگیری را آغاز و بازیکن من کم‌تجربگی کرد و چیزی که گفته، شاید استحقاق کارت قرمز را نداشته است. دست‌های ما بالاست و درباره داوری صحبت نمی‌کنم. داوری عالی بود.

وی در پایان گفت: از مسئولان ورزشگاه تشکر می‌کنم که چمن را خوب آماده کرده بودند. ذوب‌آهن مقابل پرسپولیس و سپاهان و مس رفسنجان و تراکتور متضرر داوری شد. به هر دو تیم و مجتبی حسینی که مربی بسیار خوبی است، تشکر می‌کنم.