۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۲

رحمتی: هر ۴ روز یک بار بازی می‌کنیم و تحت فشار هستیم

سرمربی تیم فوتبال نساجی مدعی است در دیدار مقابل تراکتور و تا قبل از به ثمر رسیدن گل میزبان همه چیز به سود شاگردان او بوده است.
کد خبر: ۱۲۳۴۰۰
به گزارش"دی اسپورت"، سیدمهدی رحمتی پس از شکست 3 بر صفر تیمش در نشست خبری اظهار داشت: همانطور که شرایط تیم من را می‌دانید، تحت فشار هستیم. هر چهار روز یک بار بازی کردن برای تیمی مانند نساجی، با داشتن این تعداد بازیکن کم، کاری سخت محسوب می‌شود. ما تحت فشار هستیم و تعدادی محروم و مصدوم داریم.

وی با اشاره به برنامه دیدارهای نساجی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: فکر می‌کنم چهار روز بعد هم با نوبهار بازی داریم. فقط به این خاطر به نشست خبری آمدم تا از شرافت، غیرت و مردانگی بازیکنان نساجی تشکر کنم. بازی را بسیار خوب شروع کردیم و شرایط بازی خیلی به سود ما بود. همه چیز به‌صورت نرمال پیش می‌رفت و روی دروازه تراکتور موقعیت می‌ساختیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی، شرایط تیمش را با حریف امروز شاگردانش متفاوت دانست و خاطر نشان کرد: فکر می‌کنم تراکتور دو تیم 11 نفره، به اضافه پنج نفر دیگر بازیکن دارد. با این حال دست‌مان از این بابت بسته است. همه چیز تا دقیقه 30 یا 31 (دقیقه‌ای که گل اول تراکتور به ثمر رسید) به سود ما پیش می‌رفت؛ خوب بازی می‌کردیم و پرس می‌کردیم.

رحمتی از اظهارنظر درباره 60 دقیقه مسابقه امتناع کرد و گفت: اگر دوستان اجازه بدهند، صحبت کردن من تا دقیقه 31 کافی باشد و درباره ادامه بازی صحبت نمی‌کنم. فقط به صحنه گلی که دریافت کردیم و اتفاقات بعد از آن اشاره می‌کنم. اگر درباره 30 دقیقه نخست بازی سؤالی دارید، در خدمت شما هستم!

خبرنگاران در ادامه سؤالی از سرمربی نساجی نپرسیدند تا این نشست خبری به پایان برسد!