۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۹

خمس: امیدوارم فدراسیون فوتبال باهوش باشد و تراکتور را محروم نکند

سرمربی تیم تراکتور تبریز گفت: امیدوارم فدراسیون فوتبال «باهوش» عمل کند و باشگاه ما را محروم نکند؛ چون اتفاقی نیفتاده است.
کد خبر: ۱۲۳۴۰۱
به گزارش"دی اسپورت"، پاکو خمس در نشست خبری بعد از دیدار تراکتور تبریز و نساجی مازندران که به برتری 3 بر صفر تراکتور انجامید، گفت: خیلی خوب دفاع کردیم و توانستیم ضربات نهایی خوبی را به توپ بزنیم. مهم‌تر اینکه مقابل حریفی سرسخت و خوب پیروز شدیم.

وی در مورد پُست بازی عارف رستمی در این مسابقه خاطرنشان کرد: او ابتدا به‌عنوان وینگر وارد زمین شد، اما پس از اینکه تعویض‌ها انجام شد، در پُست مهاجم نوک قرار گرفت.

سرمربی تراکتور در مورد موفقیت تیمش در ضربات ایستگاهی گفت: این هفته اصلاً روی ضربات ایستگاهی کار نکردیم و کارهای دیگری در طول هفته انجام دادیم. تراکتور اگر تمرکز کامل داشته باشد، ضربه زدن به آن سخت است. من به هدفی که از صحبت‌هایم در نشست خبری بعد از بازی با ذوب‌آهن داشتم، رسیدم. بچه‌ها به خودشان آمده بودند و تلاش بیشتری می‌کردند. آنها به هم کمک می‌کردند و بزرگ شده بودند. بازیکنان مسئولیت خودشان را پذیرفته بودند.

خمس درباره اخراج ریکاردو آلوز در دقایق پایانی تصریح کرد: ابتدا درباره کارت زرد آلوز صحبت کنیم. به نظرم او اخطار ناحقی گرفت و داور باید کارت خودش را برای اتفاقات مهم‌تری که در زمین می‌افتد، نگه دارد. صحنه‌ای که در دقایق پایانی رقم خورد، کارت قرمز مستقیم نداشت. اتفاقات بدتری در زمین می‌افتد که بازیکنان باید کارت قرمز بگیرند؛ مثلاً آلوارو خیمنس را از پشت زدند و عضله دوقلوی او کبود شده، اما کارتی به بازیکن خاطی ندادند.

وی در مورد احتمال محرومیت هواداران تراکتور به‌خاطر شعارهایی که در ورزشگاه سر دادند، خاطرنشان کرد: من هیچ وقت طرفدار این نیستم که در ورزشگاه به کسی توهین شود، اما ما هم وقتی خارج از خانه بازی می‌کنیم، به ما بی‌احترامی می‌شود. در زمین‌های دیگر، هرچه می‌خواهند به ما می‌گویند و این اتفاق نباید بیفتد، اما رخ می‌دهد و فدراسیون هم کسی را محروم نکرده است. چرا طرفداران ما را محروم کنند؟

سرمربی تراکتور در واکنش به خبرنگاری که گفت در استادیوم یادگار امام (ره) تبریز به داوران بازی توهین شد، عنوان کرد: یعنی داور نسبت به ما ارزش بیشتری دارد و مهم‌تر از ماست؟ نباید فرقی وجود داشته باشد و هر دو کار اشتباه است. توهین به افراد، توهین به شخصیت آنهاست و فرقی نمی‌کند به داور، مربی یا بازیکن توهین شود. امیدوارم فدراسیون فوتبال «باهوش» عمل کند و باشگاه ما را محروم نکند؛ چون اتفاقی نیفتاده که تراکتور محروم شود.
ترند های روز