۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۱

سامره: سالی هزار قهرمانی بیاورید در سطح ما نیستید!

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت، در هفته گذشته داوری به سود پرسپولیس نبوده است و آنها عالم و آدم را مقصر دانسته‌اند.
کد خبر: ۱۲۳۴۱۷
به گزارش"دی اسپورت"، علی سامره پس از تساوی 2 - 2 تیم فوتبال استقلال مقابل شمس آذر قزوین در هفته نهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بازی پراُفت و خیزی بود و چهار گل هم داشت. ما موقعیت‌های زیادی از دست دادیم و امیدوارم با تمرکز بیشتر، بازی‌های بعدی را ببریم. موردهایی پیش آمد که تمرکز تیم ما را به‌هم زد. امروز سر تغییر لباس تیم از صبح هر 10 دقیقه تلفن من زنگ می‌خورد که لباس تیم را عوض کنیم. در حالی که شب گذشته رنگ لباس تعیین شده بود. رنگ لباس ما کاملاً آبی بود. از صبح درگیر این قضایا بودیم و گفتند هوا ابری است و رنگ‌ لباس‌ها تیره و نزدیک به هم شده است.

وی افزود: متأسفانه عمدی یا غیرعمدی روی مُخ ما بودند. نمی‌دانم کارشان عمدی بود یا نه، اما در گذشته مشکلی نبود و نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که از هشت صبح پافشاری کردند و می‌گفتند لباس‌تان را تغییر دهید.

سرپرست تیم فوتبال استقلال راجع به واکنش هفته گذشته پرسپولیسی‌ها به اظهارات استقلالی‌ها گفت: تعجب می‌کنم که خودشان را با استقلال مقایسه می‌کنند. شما سالی هزار قهرمانی بیاورید به لحاظ لِول پایین‌تر از استقلال هستید! چه از استقلال خوش‌تان بیاید یا نیاید، قهرمانی آسیا داریم و حالا حالا ها باید دنبال آن بدوید. بهتر است نه خودتان را با ما و سرمربی تیم‌مان مقایسه نکنید. فقط یک هفته داوری باب میل‌شان سوت زده نشد عالم و آدم را مقصر دانستند.

سامره خاطر نشان کرد: بالای چندین بار در مورد استقلال صحبت کردند و ما فقط احترام نگه داشتیم، اما از این پس چنین خبرهایی نیست. یک هفته به شما حال ندادند و حرف زدید! در شأن باشگاه استقلال نیست با کلمات بازی کند و بی‌احترامی به وجود بیاید، اما متأسفانه تعجب می‌کنم برخی‌‌ها خارج از عادی حرف زده و تهمت می‌زنند.
ترند های روز