۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۴

محمدی: ۴ هفته است که پنالتی روی من را نمی‌گیرند

مهاجم تیم فوتبال استقلال معتقد است که در ۴ هفته گذشته داوران پنالتی‌های رخ داده روی او را نگرفته‌اند.
کد خبر: ۱۲۳۴۱۸
به گزارش"دی اسپورت"، مهرداد محمدی پس از تساوی 2 -2  استقلال مقابل شمس‌آذر گفت: اصلاً اخلاقم طوری نیست که درباره داوری صحبت کنم اما چند هفته است که روی من پنالتی می‌شود که نمی‌گیرند. در بازی امروز و بازی قبل مقابل مس رفسنجان این اتفاق رخ داد. کاری کردند که صدای ما در بیاید. داور امروز خوب قضاوت کرد ولی الان 4 هفته است که روی من 4 پنالتی صددرصد رخ می‌دهد که نمی‌گیرند.

وی ادامه داد: این صحبت درباره خودم است. پنالتی که روی من رخ می‌دهد، گرفته نمی‌شود. فکر می‌کنند من تمارض می‌کنم. در بازی با مس رفسنجان صددرصد روی من پنالتی شد ولی درباره داوری صحبت نکردم. کاری کردند که امروز صحبت کنم و صدایم را درآورده‌اند.

مهاجم استقلال درباره اینکه این تیم تمرکز لازم را ندارد، عنوان کرد: چیزی که از تیم خودم می‌بینم، این است که تیم ما یکدل است و تمرکزش را از دست نداده؛ کار خودمان را انجام دادیم و به کسی کار نداریم و صددرصد به هدفمان می‌رسیم.

محمدی در پاسخ به این سؤال که چقدر امیدوار است به تیم ملی برسد؟ گفت: من در قطر و پرتغال بازی کردم. صددرصد توانم را می‌گذاشتم که مثمرثمر باشم و به تیم ملی دعوت شوم. به استقلال هم آمدم صددرصد توانم را گذاشتم تا دل هواداران را شاد کنم و به تیم ملی دعوت شوم. شرایط تیم ما الان خیلی خوب است و به استقلال خیلی امیدوار هستم.
ترند های روز