۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۸

رضاوند: دیگر راضی به کاهش قرارداد نیستم!

هافبک تیم فوتبال استقلال، اقدام مدیران این باشگاه در عدم پرداخت پول به بازیکنانی که حاضر به کاهش رقم قراردادهای خود نشدند را زشت و غیرحرفه‌ای خواند.
کد خبر: ۱۲۳۴۲۰
به گزارش"دی اسپورت"، آرش رضاوند پس از تساوی 2 - 2 تیم فوتبال استقلال مقابل شمس آذر قزوین اظهار داشت: بازی زیبایی بود. ما موقعیت‌های زیادی ساختیم، اما نتوانستیم نتیجه کامل بگیریم و امیدوارم در بازی بعدی جبران کنیم. وقتی گل دوم را زدیم، موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم که تبدیل به گل نشد. با این حال امروز کمی تمرکز ما را گرفتند.

وی درباره اینکه بازیکنان پرسپولیس گفته‌اند امکان ندارد بازیکنان استقلال رقم قراردادهای خودشان را کاهش بدهند، تصریح کرد: نمی‌خواهم زیاد درباره این موضوع حرف بزنم، اما چرا چنین چیزی امکان‌پذیر نیست؟! یک نفر خانه خودش را می‌فروشد؛ ما نمی‌توانیم پنج یا 10 درصد از قرارداد خودمان را کم کنیم؟

هافبک تیم فوتبال استقلال در مورد جنگ لفظی میان بازیکنان و مربیان تیم‌های استقلال و پرسپولیس خاطر نشان کرد: این یک جنگ روانی است که تمرکز تیم ما را بگیرند. این مسئله تأثیر خاصی نداشته و چیز خاصی نبوده است.

رضاوند درباره برخورد خود با بازیکن شمس آذر که باعث شد با برانکارد از زمین خارج شود، تصریح کرد: بازیکن حریف با سر به سر من زد. دست من شُل شد و چیزی نمی‌فهمیدم.

وی در واکنش به پرسش یک خبرنگار که پرسید چه منظوری از گرفته شدن تمرکز داشت، گفت: ما قراردادی داشتیم که قرار شد رقم آن را کم کنیم و در حال مذاکره بودیم. با این حال برای ما چند بازیکن که هنوز قراردادمان را کم نکرده بودیم، پولی نزدند و مبلغی به حساب بقیه بازیکنان واریز کردند! این یک کار بسیار زشت و غیرحرفه‌ای است.

هافبک استقلال با بیان اینکه برای کاهش رقم قراردادش با سید حسین حسینی هم صحبت کرده بود، بیان کرد: انگار عادتی وجود دارد که باید قراردادم را کم کنم و بعد پولم را بدهند! مگر می‌شود برای همه پول بزنند و پولی به ما چهار، پنج نفر ندهند؟ من راضی بودم که قراردادم را کاهش بدهم، اما با این شرایط که بخواهند مرا تحت فشار قرار بدهند، دیگر (برای کاهش رقم قرارداد) راضی نیستم!