۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۹

حسینی: مشکلات ما را پرسپولیسی‌ها داشتند فوتبال ایران را تعطیل می‌کردند

دروازه‌بان تیم استقلال گفت: مشکلات ما را اگر پرسپولیسی‌ها داشتند فوتبال ایران را تعطیل می‌کردند.
کد خبر: ۱۲۳۴۲۱
به گزارش"دی اسپورت"، سیدحسین حسینی پس از تساوی 2- 2 استقلال مقابل شمس‌آذر گفت: شمس‌آذر یکی از تیم‌های خوب لیگ است و ما هم روی غفلت مقابل این تیم گل خوردیم. امیدوارم در بازی‌های بعدی جبران کنیم.

وی در خصوص حاشیه‌های به وجود آمده بین سرخابی‌ها عنوان کرد: حاشیه همیشه از سمت پرسپولیس بوده است. هر وقت شرایط استقلال خوب شده و احساس خطر کردند، دوستان بیانیه دادند و هیئت‌مدیره‌شان وسط آمد. دو سال پیش هم همین طور بود و وقتی تیم ما می‌خواست قهرمان شود دوستان مصاحبه می‌کردند، در صورتی که اصلاً به آنها ربطی ندارد که بخواهند درباره سرمربی تیم ما صحبت کنند و باید سرشان در کار خودشان باشد.

دروازه‌بان استقلال در واکنش به این موضوع که پرسپولیسی‌ها گفتند امکان ندارد که قرارداد استقلالی‌ها کاهش پیدا کرده باشد، خاطرنشان کرد: اصلاً به کسی ربطی ندارد که ما بخواهیم قراردادمان را کم یا زیاد کنیم. باید سرشان در کار خودشان باشد. اگر مشکلات ما را پرسپولیسی‌ها داشتند مطمئن باشید فوتبال ایران را تعطیل می‌کردند.

حسینی درباره واریزی جدید باشگاه به حساب بازیکنان و ناراحتی برخی از بازیکنان کاهش قرارداد‌ها، تصریح کرد: 35 درصد از سال گذشته طلب داریم و 20 درصد هم از قرارداد امسال‌مان را گرفتیم. موضوع ناراحتی یک موضوع درون خانواده است که حل می‌شود. باید بگذاریم هواداران از فوتبال لذت ببرند و این‌طور نباشد زمانی که احساس خطر می‌کنید بیانیه دهید. بگذارید هواداران لذت ببرند و امیدوارم همه چیز در داخل زمین رقم بخورد.
ترند های روز