۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۳

تارتار: مستحق کسب سه امتیاز بودیم

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی گفت: در بازی با سپاهان مستحق کسب سه امتیاز بودیم.
کد خبر: ۱۲۳۴۲۲
به گزارش"دی اسپورت"؛ مهدی تارتار بعد از برتری 3 بر 2 ملوان برابر سپاهان گفت: ابتدا می‌خواهم از هواداران‌مان تشکر کنم که ما را تنها نگذاشتند. هیچ چیزی برای ما ارزشمندتر نیست که امشب در انزلی جشن می‌گیرند و خوشحالم که امشب آنها یک شب رویایی را خواهند داشت. از بازیکنان تیمم تشکر می‌کنم که جانانه جنگیدند و استحقاق این را داشتیم که 3 امتیاز بازی را بگیریم. اگر برنده نمی‌شدیم ناراحت‌کننده بود.

وی افزود: اگر تماشاگران سپاهان از خوشحالی ما دلگیر شدند، ما را ببخشند. بردن سپاهان در اصفهان کار هر تیمی نیست و ما باید خوشحال می‌شدیم. باخت‌های سپاهان را به یاد ندارم و شاید این تیم یک بار در سال در خانه خودش شکست بخورد.

تارتار سپاهان را تیمی بسیار قدرتمند خواند و گفت: به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. به بازیکنان خودم تبریک می‌گویم و از آنها تشکر می‌کنم که روز بسیار خوبی را پشت سر گذاشتند. برای سپاهان آرزوی موفقیت می‌کنیم.

سرمربی ملوان با بیان اینکه از بازیکنان خیلی خوبی در تیمش بهره می‌برد، خاطرنشان کرد: ملوان 15 امتیاز از هفت مسابقه گرفته و از قلعه‌نویی و کادر فنی تیم ملی می‌خواهم که بازیکنان ما را ببینند. حق بچه‌هاست که در تیم ملی نماینده داشته باشند تا هم این تیم از بازیکنان ملوان استفاده کند، هم آنها به حق‌شان برسند.

« یکدستگی و یکدلی در تیم، برگ برنده ملوان است». تارتار ضمن بیان این جمله عنوان کرد: از همه مهم‌تر، هوادارانی هستند که به ما انرژی و انگیزه می‌دهند. هواداران انزلی عاشق این تیم هستند و این مسئله، مسئولیت ما را سنگین‌تر کرده و شبانه‌روز خودمان را برای ملوان گذاشتیم.

وی درباره موقعیت‌های پُرتعدادی که ملوانان از دست دادند، گفت: باید خودمان را باور کنیم و این موضوع را قبل از مسابقه به بازیکنان گوشزد کردم. از دست دادن فرصت مقابل دروازه خالی،‌ به باور بازیکنان برمی‌گردد. البته زائر کاظمینی پس از آن صحنه، باز هم تأثیرگذار بود. وقتی مقابل مدعیان این‌همه بابرنامه و باکیفیت بازی می‌کنیم، باید خودمان را باور کنیم. توقعات از ما بالا نرود، اما می‌توانیم کارهای بزرگ زیادی انجام بدهیم.

سرمربی ملوان بندر انزلی درباره تأثیر بارش باران در پیروزی شاگردانش گفت: با این مسئله موافق هستم و هنگامی که باران آمد، خوشحال شدم! ما به این شرایط جوّی بیشتر از سپاهانی‌ها عادت داریم. البته بازیکنان سپاهان هم بین‌المللی و باتجربه هستند و قبل از شروع بازی به چمن آب می‌دهند. آنها این تجربه را داشتند، اما ما هم از شهر باران آمده‌ایم.