۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۱

چشمی: این حربه‌ها دیگر نخ‌نما شده است

بازیکن تیم فوتبال استقلال اقدام پرسپولیسی‌ها برای اظهارنظر در مورد آبی‌پوشان را حربه‌ای نخ‌نما شده دانست.
کد خبر: ۱۲۳۴۲۳
چشمی: این حربه‌ها دیگر نخ‌نما شده است
به گزارش"دی اسپورت"، روزبه چشمی پس از تساوی استقلال در قزوین مقابل تیم شمس آذر گفت: باید کار را در نیمه اول تمام می‌کردیم. بعد از گل اول باید از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم، ولی روی دو اتفاق گل خوردیم، به ویژه گل دوم که خیلی اتفاقی بود. متأسفانه دو امتیاز خیلی مهم را از دست دادیم و باید در سایر بازی‌ها جبران کنیم. این سه امتیاز خیلی به دردمان می‌خورد، اما شرمنده هواداران شدیم و امیدوارم در هفته‌های آینده جبران کنیم.

وی درباره مصاحبه‌های اخیر بازیکنان پرسپولیس مبنی بر باور نکردن موضوع کم کردن قرارداد بازیکنان استقلال به منظور ورود بلانکو به لیست آبی‌پوشان اظهار داشت: چند سال است که برنامه‌شان همین است، یعنی هر اتفاقی که در بازی برای‌شان می‌افتد، می‌بازند یا مساوی می‌کنند، بعد از آن راجع به تیم ما و اعتصاب کردن ما صحبت می‌کنند و بعد از آنهم خودشان یک هفته بعد دست به اعتصاب می‌زنند. ما هر مشکلی که در باشگاه‌مان بوده است، به هر شکلی که توانسته‌ایم، حل کردیم؛ با اعتصاب بوده، با جلسه با مدیریت بوده یا با کادر فنی. فکر می‌کنم به ندرت در سال‌های گذشته راجع به تیم رقیب صحبت کرده باشیم، ولی به هر حال این یک حربه خوب است. زمانی که تیم‌شان زیر فشار قرار می‌گیرد، راجع به تیم ما و قراردادهای‌مان صحبت می‌کنند. ما قراردادهای خود را کم کردیم و هیچ مشکلی هم نداریم و همه نامه‌های آنهم موجود است. اگر مرد هستید و می‌توانید، شما هم به باشگاه‌تان کمک کنید. ما همانطور که اعتصاب کردیم تا حق‌مان را بگیریم، الان هم باشگاه نیاز دارد و کمک کردیم. خب شما هم هر زمان که باشگاه‌تان به مشکل می‌خورد، به آن کمک کنید. همه نامه‌های مربوط به کم کردن قراردادهای‌مان موجود است و چیز غیرقانونی هم نبوده است. باشگاه هر زمان که بخواهد، می‌تواند نامه‌ها را منتشر کند. به هر حال این حربه‌ای بوده است که در این سال‌ها داشته‌اند و هر زمان که تیم‌شان تحت فشار قرار گرفته، سریع راجع به تیم و باشگاه ما صحبت کرده‌اند و این مسئله نخ‌نما شده است.

چشمی راجع به تأثیر این موضوع روی تمرکز بازیکنان استقلال و صحبت‌های سید حسین حسینی مبنی بر اینکه امسال فقط 20 درصد از مبلغ قراردادشان را گرفته‌اند و 35 درصد از سال قبل طلبکار هستند، آنهم در حالی که بازیکنان پرسپولیس دنبال آپشن‌های قراردادشان هستند، گفت: خب همان‌گونه که ما از قراردادهایمان کم کردیم، آنها نیز از آپشن‌های‌شان بگذرند. مشکلاتی که ما با آنها درگیر بوده و هستیم، قابل قیاس با هیچ تیمی نیست. در واقع نباید این اتفاقات را با باشگاه خودشان مقایسه کنند. من فکر می‌کنم یکسری از بازیکنان ما این مصاحبه را نخوانند و گوش ندهند. شاید در سال‌های قبل اینگونه بود، اما دیگر نخ‌نما شده است؛ هم برای هواداران خودشان و هم بازیکنان ما.

بازیکن استقلال درباره تغییر رنگ پیراهن این تیم در بازی امروز گفت: تا 10 دقیقه قبل از بازی لباس‌مان آبی بود. اگر مشکلی بود، باید در همان صبح یا دیروز این مسئله را می‌گفتند. این اتفاقات در لیگ ما زیاد رخ می‌دهد و هیچ‌کس نیز دلیل آن را نمی‌داند.