۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۱

ویسی: می‌دانستیم از بازی با پرسپولیس چه می‌خواهیم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: می‌دانستیم که از مسابقه با پرسپولیس چه چیزی می‌خواهیم و به اهدافمان در این دیدار رسیدیم.
کد خبر: ۱۲۳۴۲۸
به گزارش"دی اسپورت"، عبدالله ویسی در نشست خبری پس از تساوی 2-2 صنعت نفت آبادان مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گفت: هر دو تیم یک بازی بسیار زیبا، تماشاگرپسند و جوانمردانه را به نمایش گذاشتند. کاملاً می‌دانستیم که از این بازی چه چیزی می‌خواهیم و به اهدافمان رسیدیم. پرسپولیس که در ورزشگاه آزادی زهردار بازی می‌کند را کنترل کردیم و توانستیم در بهترین زمان گل دوم را بزنیم. برای نباختن به تهران آمده بودیم و خوشحالم که بازیکنانم با تمام وجود بازی کردند و به تماشاگران تبریک می‌گویم که یک فوتبال تاکتیکی از سوی هر دو تیم دیدند.

وی درباره داوری دیدار با پرسپولیس گفت: اگر بخواهیم درباره داوری صبحت کنیم درست نیست و باید کارشناسان نظر دهند. چون می‌دانستیم بیرانوند شروع‌های خوبی دارد، بازیکن ما  فقط بیرانوند را کنترل کرد  که کارت زرد دومش را گرفت. درباره پنالتی هم کارشناسان باید نظر بدهند.  داور از دوستان خوب من است و روی دو صحنه که می‌توانست اشتباه نکند، اشتباه کرد، هر چند من هنوز فیلم بازی را ندیده‌ام. به داور تبریک می‌گویم و امیدوارم اشتباه نکرده باشد. در صحنه گل دوم ما هم صددرصد توپ  از خط دروازه گذشته بود.

سرمربی صنعت نفت در پاسخ به این سوال که تساوی مقابل پرسپولیس چقدر می‌تواند فضای ملتهب آبادان را آرام کند، گفت: فضای بسیار مناسبی در آبادان وجود دارد و من به اینکه با آبادانی‌ها هستم افتخار می‌کنم اما باید بدانیم که از من چه چیزی می‌خواهند. از من می‌خواستند که این تیم در لیگ برتر بماند و ما هم تلاش می‌کنیم این اتفاق رخ دهد. در دربی نباید ببازید و بارها و بارها دربی‌های تهران و دیگر شهرها را هم دیدیم. ما هم در دربی‌های این فصل نباختیم، فولاد را بردیم و با استقلال خوزستان مساوی کردیم و انصاف نیست که درباره تیم ما این‌طور صحبت کنید. ما برای ماندن می‌جنگیم، همان‌طور که چند تیم برای قهرمانی می‌جنگند و چند تیم هم برای سهمیه تلاش می‌کنند. معلوم است که ما هم برای ماندن باید تلاش کنیم.

ویسی در واکنش به حضور بازیکنان عراقی در تیم‌اش و اینکه چقدر این بازیکنان می‌توانند به تیمش کمک کنند، تصریح کرد: قبلا هم بازیکنان عراقی به صنعت نفت آمدند و به دلیل فرهنگ نزدیک آنها با تیم ما، به ما کمک کردند. به همین دلیل ما بازیکنان عراقی را به تیم‌مان اضافه کردیم. علی یوسف امروز کصدوم شد و نتوانست بازی کند. عباس قاسم مقابل سپاهان با مصدومیت بازی کرد. فهد طالب می‌تواند آینده فوتبال عراق باشد اما هنوز آن بازیکنی که خودم می‌خواهم نبوده و امیدواریم نهایت استفاده را از بازیکنان عراقی‌مان ببریم.

وی در واکنش به این موضوع که از ابتدای بازی با پرسپولیس به دنبال مساوی نبود، خاطرنشان کرد: زمانی که شریعت‌زاده به زمین افتاد، واقعا مصدوم شد و بعد از آن هم تعویضش کردیم. در رختکن هم به بازیکنانم گفتم که به هیچ عنوان حق ندارید خودتان را به زمین بیندازید. ما فوتبال جوانمردانه‌ای را ارائه کردیم و دنبال این نیستیم که هر طوری که شده امتیاز بگیریم.

ویسی درباره اینکه در کنفرانس خبری قبل از بازی گفته بود که اگر تیمش مقابل پرسپولیس حمله کند نتیجه نمی‌گیرد، گفت: مقابل پرسپولیس روی ضد حملات کار کردیم. در دقیقه 93 هم تغییرات در ترکیب‌مان دادیم. روی ضدحملات برنامه داشتیم و موفق هم بودیم. روی کناره‌های پرسپولیس خیلی کار کرده بودیم که گل نخوریم و اتفاقات بازی به نفع ما رقم خورد.

وی درباره داوری بازی گفت: داوران همه با ما دوست و رفیق هستند و ممکن است اشتباه کنند. اگر داوری امروز به نفع و یا به ضرر ما قضاوت کرد، هفته بعد یک نفر دیگر نباید جبران کند. وقتی هفته گذشته یک داور در بازی پرسپولیس اشتباه کرد، این هفته نباید جبران کنند. ما یک تیم داغان هستیم و وقتی بازیکن به آبادان و خوزستان نمی‌آید، دست و پا می‌زنیم و نباید حق و ناحق شود، اما در نهایت به داوری احترام می‌گذاریم.

ترند های روز