۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۷

تهیدست: مقابل پرسپولیس مردانه جنگیدیم

بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: به شرف تک تک بازیکنان تیم‌مان درود می‌فرستم که مقابل پرسپولیس مردانه جنگیدند.
کد خبر: ۱۲۳۴۳۰
به گزارش"دی اسپورت"، میثم تهیدست بازیکن صنعت نفت در پایان بازی با پرسپولیس اظهار داشت: این تساوی خیلی چسبید. درود به شرف تک تک بچه‌ها که مردانه جنگیدند. واقعاً خیلی سخت است که مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی 45 دقیقه 10 نفره بازی کنید. شاید اگر آن اتفاق نمی‌افتاد، ممکن بود نتیجه به شکل دیگری رقم بخورد. ما در طول هفته سختی زیادی کشیدیم. به هر حال این یک امتیاز در روند تیمی به ما کمک می‌کند و امیدوارم شرایط را از این وضعیتی که هست، بهتر کنیم.

وی درباره گل دوم تیمش خاطر نشان کرد: از زاویه‌ای که دیدم، توپ از خط رد شد. بهتر است کارشناسان هم روی صحنه گل پرسپولیس و هم گل و اخراج بازیکن ما نظر بدهند. در مجموع از قضاوت صفایی خوشم می‌آید، او خیلی با صلابت سوت می‌زند.

همچنین فرزین معامله‌گری دیگر بازیکن صنعت نفت گفت: بازی خیلی سختی بود و از قبل می‌دانستیم که فشار بازی در اینجا زیاد است، به همین دلیل تمرکز کردیم. ما امروز دوندگی بالایی داشتیم و حق‌مان حداقل مساوی بود، ولی می‌توانستیم پیروز شویم.

وی درباره صحنه مربوط به پنالتی پرسپولیس تصریح کرد: نمی‌توانم نظر بدهم، ولی باز هم خدا را شکر که نتیجه مساوی شد. درباره صحنه اخراج هم به نظرم تصمیم داور سختگیرانه بود.
ترند های روز