۱۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۲
شهرداری آستارا 1 - مس کرمان 0؛

پروژه ثبت 3 برد متوالی در آستارا شکست خورد

تیم شهرداری آستارا موفق شد در هفته دهم رقابت های لیگ یک نخستین شکست مس با هدایت اکبر محمدی را به این تیم تحمیل کند.
کد خبر: ۱۲۳۴۳۹
به گزارش "دی‌اسپورت"، این مسابقه که با حضور و استقبال بی نظیر تماشاگران آستارایی همراه بود در همان دقایق ابتدایی با برتری تیم میزبان آغاز شد و این تیم توانست در دقیقه 15 تیر دروازه مس را به لرزه در بیاورد، در ادامه و یک دقیقه پس از موقعیت جدی آستارایی‌ها این علی وزیری پناه بود که در یک موقیعت تک به تک قرار گرفت اما نتوانست موقعیت گلزنی بدست آمده را تبدیل به گل کند.

مس که در این بازی به دنبال ثبت سومین پیروزی متوالی با هدایت اکبر محمدی بود در دقایق 38 و 40 نیمه نخست بر روی اوت و کرنر در دو موقعیت روی شهرداری آستارا خطرساز شود که هیچ یک از این موقیعت ها به ثمر ننشست، نارنجی پوشان در وقت‌های اضافه نیمه نخست نیز بر روی ضربه ایستگاهی می توانستند دروازه شهرداری آستارا را باز کنند که ضربه وزیری پناه را مبین عشایر دروازه‌بان شهرداری آستارا از دهانه دروازه بیرون کشید.

در شرایطی که همگان تصور می کردند نیمه نخست این مسابقه با تساوی بدون گل خاتمه یابد اما رضا صدری توانست در لحظات پایانی وقت‌های اضافه گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر برساند و شادی را به تماشاگران حاضر بر روی سکوهای استادیوم وحدت آستارا هدیه کند.

در نیمه دوم سرمربی مس با وجود ایجاد چند تغییرات نتوانست شرایط را به سود تیم خود تغییر دهد تا بازی با همان نتیجه نیمه نخست به پایان برسد و این مربی اولین شکست را با تیم مس تجربه کند. جدی ترین موقعیت مس در نیمه دوم در دقیقه 71 توسط امیرحسین زنگی آبادی خلق شد که ضربه سر این بازیکن به تیرک دروازه تیم میزبان برخورد کرد.

با این 3 امتیاز شهرداری آستارا مانند مس کرمان 11 امتیاز شد و خودش را از رتبه‌های انتهایی جدول رده بندی جدا کرد. مس نیز با 11 امتیاز یک پله سقوط کرد و در رتبه دوم دوازدهم قرار گرفت.