۱۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۱

الهامی: اصلاح ساختار خط حمله سخت‌ترین کار ممکن است

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان از عملکرد تیم داوری دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان ابراز رضایت کرد و آن را فوق‌العاده دانست.
کد خبر: ۱۲۳۴۴۶
الهامی: اصلاح ساختار خط حمله سخت‌ترین کار ممکن است
به گزارش"دی اسپورت"، ساکت الهامی بعد از برتری 3 بر صفر تیمش مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: از طرفداران تیم مس رفسنجان تشکر ویژه دارم به ویژه بانوان که امروز برای اولین بار در ورزشگاه حضور داشتند به همراه آقایان. این یک نوید بود و از روزی که به اینجا آمدم چنین جوی را ندیده بودم. همچنین به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم، امروز داوران خیلی خوب کار کردند و فوق‌العاده بودند. در بازی قبلی که به شمس آذر باختیم همین داور بود که من از او و تیمش تشکر کردم، امروز هم بابت قضاوت خوب و فوق‌العاده‌شان تشکر می‌کنم.

وی در ادامه افزود: به دو تیم خسته نباشید می‌گویم و دست تک تک بچه‌های تیمم را می‌بوسم و از آنها تشکر می‌کنم که با عملکرد خوب‌شان باعث شدند شرمنده هواداران نشویم. امروز اگر من اینجا هستم به خاطر صدقه سری آنهاست.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان به تمجید از تیم فولاد نیز پرداخت و یادآور شد: الحق و الانصاف فولاد تیم خوبی است. این تیم در سه بازی گذشته خود در دو بازی پیروز بوده است، ولی ما امروز فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم و از دقیقه یک تا آخر بازی ریتم ما همانطور بود که می‌خواستیم، البته به غیر از 10 دقیقه در نیمه اول که شرایط تیم واقعی نبود.

الهامی با یادآوری اینکه تیمش در نیمه دوم سراسر حمله بوده و نمایش تهاجمی داشته است، در مورد استفاده از بازیکنانی بومی چون حسین کریم‌زاده و محمد اکبری در ترکیب تیم مس رفسنجان گفت: در تیم ما هر بازیکنی شرایط خوبی داشته باشد بازی می‌کند و فرقی نمی‌کند بومی باشد یا غیربومی. امروز هم کریم‌زاده خوب بازی کرد و هم اکبری. دیگر بازیکنان هم خوب بودند. اگر بخواهم به تک تک بازیکنانم برای بازی امروز نمره بدهم نمره هیچ‌کدام پایین نخواهد بود.

وی همچنین تأکید کرد: دنبال این هستیم که تیم‌مان روز به روز بهتر شود، اما نمی‌دانم این روند ادامه پیدا می‌کند یا نه. باز هم این برد را تقدیم می‌کنم به هواداران مس رفسنجان به ویژه خانم‌هایی که امروز در ورزشگاه بودند. از شما خبرنگاران نیز تشکر می‌کنم که در روزهای سخت تیم مس پای من ایستادید. ان‌شاءالله بتوانم این محب شما را جبران کنم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در مورد اینکه مهاجمان تیمش فرصت‌های گلزنی زیادی را از دست داده‌اند، گفت: تمام سعی ما این است که روز به روز بهتر شویم. ما امروز خیلی فرصت داشتیم، در بازی مقابل ذوب‌آهن هم فرصت‌های زیادی را از دست دادیم. این مشکل رفته رفته درست می‌شود و تیم به هارمونی می‌رسد. ما امروز در خط حمله بهتر بودیم و باید روی آن کار کنیم. درست کردن ساختار دفاعی زمان زیادی را نمی‌برد، اما اصلاح ساختار خط حمله سخت‌ترین کار ممکن است.