۱۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۹

پایان هفته نهم لیگ برتر با تساوی استقلال خوزستان و گل‌گهر

هفته نهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با تساوی تیم‌های استقلال خوزستان و گل‌گهر سیرجان به اتمام رسید.
کد خبر: ۱۲۳۴۴۸
به گزارش"دی اسپورت"، از ساعت 18 امروز (جمعه) و در چارچوب هفته نهم لیگ برتر استقلال خوزستان در ورزشگاه غدیر اهواز میزبان گل‌گهر سیرجان بود که در پایان این بازی دو تیم به تساوی یک - یک رضایت دادند.

در این بازی دو تیم عملکرد خوبی از خود نشان ندادند و کیفیت ارائه شده با استانداردهای لیگ برتر فاصله داشت. در نهایت تنها دو موقعیت به بار نشست و این بازی کم‌جان با تقسیم امتیازات همراه بود.

علیرضا خوشکفا در دقیقه 40 مسابقه با ضربه سر توپ را وارد دروازه محمدرضا اخباری کرد و تنها گل نیمه نخست بازی را به نام استقلال خوزستان به ثبت رساند. در نیمه دوم تلاش‌های سیرجانی‌ها برای جبران نتیجه در دقیقه 69 به بار نشست و احمدرضا زنده‌روح توانست گل تساوی را به ثمر برساند.

قضاوت این دیدار برعهده مرتضی منصوریان بود که به امیرمحمد محکم‌کار، محمد سلطانی‌مهر و حسن شوشتری از استقلال خوزستان و مهران گلزاری و مسیح زاهدی از گل‌گهر کارت زرد نشان داد. او همچنین در دقیقه 2+90 شهرام سالاری بازیکن استقلال خوزستان را از زمین اخراج کرد.

در دقیقه 2+90 سیروس پورموسوی سرمربی استقلال خوزستان برای دقایقی به نشانه اعتراض به داور، تیمش را از زمین بیرون کشید.

تیم گل‌گهر سیرجان با یک امتیاز دیدار امروز 10 امتیازی شد و در رده نهم جدول لیگ برتر باقی ماند. استقلال خوزستان نیز که تا به اینجای فصل جاری تنها تیم بدون برد لیگ برتر است با سه امتیاز در قعر جدول لیگ برتر روزگار می‌گذراند.