۱۵ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۹

سرمربی نوبهار: شانس بالایی برای صعود به مرحله بعدی داریم

سرمربی تیم نوبهار ازبکستان گفت، تیمش با برتری مقابل نساجی شانس بالایی برای راهیابی به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا خواهد داشت.
کد خبر: ۱۲۳۴۷۵
به گزارش"دی اسپورت"، ساموئل بابایان در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های فوتبال نساجی ایران و نوبهار ازبکستان که به برتری 3 بر یک تیم ازبکستانی انجامید، اظهار داشت: اول به هواداران تیم خودمان تبریک می‌گویم. این بازی سخت بود و با این برد شانس خیلی بالایی برای صعود به مرحله بعدی داریم.

وی در پاسخ به خبرنگار تسنیم در مورد اینکه بعد از پیروزی الهلال و هم امتیاز بودن نماینده ازبکستان و عربستان، شانس کدام تیم برای صعود از گروه D لیگ قهرمانان آسیا به‌عنوان تیم اول بیشتر خواهد بود، گفت: مشخصاً الهلال تیم مدنظری است که بیشترین شانس را به‌عنوان صعودکننده اول از گروه D دارد، ولی ما هم شانس برای صعود داریم. سعی می‌کنیم به‌عنوان تیم اول از گروه‌مان صعود کنیم.

سرمربی نوبهار در پاسخ به این پرسش که آیا می‌توان تیمش را به‌عنوان تیم شگفتی‌ساز فصل لیگ قهرمانان آسیا دانست، عنوان کرد: من می‌خواهم این عنوان را به مومبای سیتی و نساجی بدهم. درست است که ما این نتایج را کسب کردیم، اما دلیلی بر خیلی قوی بودن ما و خیلی ضعیف بودن آنها نیست. ما سعی و تلاش‌مان را کردیم و این نتایج را به دست آوردیم، اما دلیلی بر ضعیف بودن تیم آنها نیست.

بابایان در مورد باشگاه نساجی گفت: از باشگاه نساجی بابت میزبانی و تدارکات این مسابقه تشکر می‌کنم. برای آنها در لیگ برتر و فصول آینده لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت می‌کنم.
ترند های روز