۱۵ آبان ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۰

طوفان زرد سپاهان نماینده ازبکستان را نابود کرد

سپاهان که بعد از دیدار جنجالی مقابل الاتحاد عربستان روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذاشت دوشنبه شب نمایشی فراتر از انتظار مقابل نماینده ازبکستان داشت و با بردی پرگل این تیم را نابود کرد.
کد خبر: ۱۲۳۴۸۳
به گزارش"دی‌اسپورت"؛ سپاهان از ساعت 21:30 امشب (دوشنبه) در هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی به مصاف آلمالیق ازبکستان رفت که در

فرشاد احمدزاده (8)، رضا اسدی (59)، محمدجواد حسین‌نژاد (60 و 3+90)، محمد قربانی (62)، رامین رضاییان (71)، عیسی آل‌کثیر (79 و 87) و شهریار مغانلو (82) برای سپاهان در این بازی گلزنی کردند.

گفتنی است در دقایق 10 و 55 مسابقه گل‌های سپاهان به دلیل عدم تأیید توسط کمک داور ویدیویی مورد پذیرش قرار نگرفت.

قضاوت این دیدار برعهده کیم جونگ هیوک از کره جنوبی بود که در نیمه اول به کاظیموف بازیکن آلمالیق کارت زرد نشان داد. همچنین اکرم کومیلوف بازیکن آلمالیق بعد از بازبینی تصاویر برخوردش با رامین رضاییان در دقیقه 66 مسابقه از زمین مسابقه اخراج شد تا رقیب با یک یار کمتر کار را دنبال کند.

براساس این گزارش، در این مسابقه سپاهان به دلیل محرومیت انضباطی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا ناچار شد در ورزشگاه آزادی میزبان رقیب ازبکستانی خود باشد و هواداران این باشگاه به ناچار به تهران آمدند.

این نتیجه در حالی رقم خورد که هفته گذشته با رأی کنفدراسیون فوتبال آسیا نتیجه دیدار معوقه سپاهان مقابل الاتحاد 3 بر صفر به سود تیم عربستانی اعلام شد.

سپاهان بعد از کسب این پیروزی پُرگل خود را برای روز 21 آبان ماه سال جاری و تقابل با پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر آماده می‌کند.