۱۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۷

گل‌محمدی: صعود از گروه ما مثل رسیدن به فینال آسیاست

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به دشواری کار تیمش در گروه E لیگ قهرمانان آسیا اشاره و تأکید کرد، صعود از این گروه مانند رسیدن به فینال آسیاست.
کد خبر: ۱۲۳۵۰۳
به گزارش"دی اسپورت"، یحیی گل‌محمدی پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل استقلال تاجیکستان اظهار داشت: بازی دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول تیم ما توانست خیلی خوب توپ را به جریان بیندازد و بازی را کنترل کند. به موقعیت‌ها و گل خوبی هم رسیدیم. در نیمه دوم نیز هدف‌مان این بود که گل دوم را بزنیم، ولی تحت تأثیر حریف قرار گرفتیم.

وی ادامه داد: استقلال تاجیکستان در نیمه دوم انگیزه خیلی بیشتری داشت. به نظرم می‌توانستیم بازی را کنترل کنیم و دو امتیاز مهمی را از دست دادیم. خصوصاً خط هافبک‌مان بازی را به حریف داد. توضیح زیادی نمی‌توانم داشته باشم. برنامه ما الان این است که تیم را برای بازی بعد با سپاهان آماده کنیم. همه می‌دانند که این گروه خیلی سخت است و صعود از آن مثل این است که به فینال لیگ قهرمانان برسید. این کار دشواری است و تمام تلاش ما این است که مقابل النصر و الدحیل بهترین نتیجه را بگیریم و به مرحله بعد صعود کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به سؤالی درباره کیفیت چمن ورزشگاه دوشنبه تصریح کرد: در هر صورت این انتظار را از مسئولان AFC داشتیم که نظارت بیشتری روی آب‌دهی چمن داشته باشند. متأسفانه نه قبل از بازی و نه بین بازی این اتفاق نیفتاد. این اولین بار است که در باشگاه‌های آسیا چنین اتفاقی می‌افتد. دلیلش را نمی‌دانم و شاید محدودیت‌هایی داشتند، ولی انتظارمان این بود که آب‌رسانی خوبی برای چمن داشته باشند تا بازی سرعت بیشتری پیدا کند. آنها هم نفرات تکنیکی خوبی داشتند و فکر می‌کنم اگر این اتفاق می‌افتاد سرعت بازی بیشتر می‌شد.

گل‌محمدی در مورد حضور هواداران پرسپولیس در ورزشگاه نیز گفت: جو خیلی خوبی در ورزشگاه بود. همه تیم خودشان را تشویق کردند و باعث شور و هیجان شدند و از آنها تشکر می‌کنم. چیزی که برای ما اهمیت دارد این است که ما باید راه‌مان را ادامه دهیم. کارمان واقعاً سخت است، با توجه به به‌هم ریختگی و موضوعاتی که وجود دارد. ما مسئولیت کارمان را می‌پذیریم و باید سختکوش‌تر تلاش کنیم تا مشکلات‌مان حل شود. کار سخت ما تازه شروع شده است و باید به آینده امیدوار باشیم و بتوانیم از شرایطی که داریم عبور و سریع‌تر خودمان را احیا کنیم. این می‌طلبد همه اعضای باشگاه که نفعی دارند برای پیشرفت تیم تلاش کنند تا از این شرایط بیرون بیاییم و به روزهای خوب‌مان برگردیم. باید همه تلاش کنند. با اینکه یک عده تمام جان‌شان را بگذارند و یک عده این کار را نکنند واقعاً کار سخت می‌شود. امیدوارم روزهای خوبی را با هم بسازیم.

وی در پایان راجع به کیفیت بازی نبیل باهویی خاطر نشان کرد: او هم در حد توانش بازی می‌کند. شاید احتیاج به زمان بیشتری داشته باشد. به هر حال این موجودی ماست. ما در نقل‌و‌انتقالات نتوانستیم خواسته‌های‌مان را برآورده کنیم. نمی‌دانم به خاطر چه شرایطی بود. این شرایط را برای ما سخت کرده است و به هر حال باید با همین بچه‌ها ادامه دهیم.
ترند های روز