۱۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۴
داماش گیلان 1 - آریو اسلامشهر 0؛

دومین برد فصل داماش اقتصادی شد

یم فوتبال داماش گیلان با برتری یک بر صفر مقابل آریو اسلامشهر روزهای تلخ گذشته را به ورطه فراموشی سپرد و از جمع تیم‌های فانوس به‌دست جدا شد.
کد خبر: ۱۲۳۵۰۹
دومین برد فصل داماش اقتصادی شد
به گزارش "دی اسپورت"، دو تیم فوتبال داماش گیلان و آریو اسلامشهر در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ یک فوتبال از ساعت ۱۶ در ورزشگاه عضدی رشت به مصاف یکدیگر رفتند.

مسعود پورمحمد، مجتبی بیژن، آزاد جعفرزاده، سعید طالبی، سید محمد خرم‌الحسینی، محمد رستمی، حسین خیری، رضا زاهدتبار، پژمان نجات، علیرضا مصطفایی و امیرحسین یوسفی شاگردان علی نظرمحمدی را تشکیل دادند.

در سوی مقابل، جواد زرینچه در آریو عبدالصمد احمدی، حبیب افرا، حسین میرزاحسینی‌پور، وحید نعمتی، امیر حسام همراه، مهدی یوسفی احمدآباد، محمد غلامرضا، داوود شاهواروقی، ایمان شوریابی، علیرضا رحمتی، نوید کومار را به میدان فرستاد.

دیدار دو تیم تحت حمایت بیش از شش هزار هوادار داماشی آغاز شد؛ دیداری که در ۳۰ دقیقه نخست مسابقه پایا‌پای دنبال می‌شد.

هر چه به دقایق پایانی مسابقه نزدیک می‌شدیم پسران شهر باران به واسطه تشویق پرشور هواداران‌شان بر توپ و میدان مسلط‌تر شده و در چهارمین دقیقه از وقت‌های اضافی نیمه نخست توانستند در ریباند با ضربه مهارنشدنی رضا زاهدتبار به گل دست یابند.

نیمه نخست مسابقه با تک‌گل زاهدتبار با نتیجه یک بر صفر به سود داماش گیلان خاتمه یافت.

داماش گیلان خیلی زود در نیمه دوم می‌توانست اختلاف را به دو گل برساند ولی در کمال ناباوری خرم‌الحسینی در موقعیتی ایده‌آل نتوانست توپ را به تور دروازه حریف بچسباند.

حملات داماش در نیمه دوم زهردارتر از نیمه نخست بود و در دقیقه ۸۲ توسط امید پورقنبری، مهاجم تازه نفس خود تیرک دروازه مهمان را به لرزه در‌آورد.

برتری یک بر صفر داماش مقابل اریو نتیجه پایانی مسابقه دو تیم بود.

داماش گیلان با برتری یک بر صفر مقابل آریو اسلامشهر روزهای تلخ گذشته را به ورطه فراموشی سپرده و از جمع تیم‌های فانوس به‌دست جدا شد. آن‌ها اکنون ۹ امتیازی هستند و رقیب‌شان آریو ۱۱ امتیازی باقی ماند.