۱۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۵
فجرسپاسی 2 - آبی پوشان ملاثانی صفر؛

بازگشت فجر به صدر با درخشش مدافع سابق سپاهان

فجرسپاسی با استفاده از توقف خیبر خرم‌آباد موفق شد به صدر جدول رده بندی لیگ آزادگان صعود کند.
کد خبر: ۱۲۳۵۲۸
بازگشت فجر به صدر با درخشش مدافع سابق سپاهان
به گزارش "دی اسپورت"، در یکی از دیدارهای هفته یازدهم رقابت‌های لیگ آزادگان، فجرسپاسی در شیراز میزبان استقلال آبی پوش ملاثانی بود که موفق شد با 2 گل به پیروزی رسیده و به صدر جدول رده‌بندی صعود کند.

دو تیم بازی را با این ترکیب آغاز کردند:

فجرسپاسی: علی غلام‌زاده، محمد آژیر، محمد امیدی‌فرد، سعید ایرانخواه، حامد بحیرایی، حمید ملکی، سعید زارع، داوود رجبی، محمدرضا فلاحیان، عرفان پورافراز، ابوالفضل بابایی

آبی پوشان ملاثانی: علی کردانی، آرش داجلیری، فرید محمدیان، ابوالفضل عکاشه‌بابادی، رضا آنتیک، احسان علوان‌زاده، امید خالدی، وحید نامداری، علی حمودی، محمد اهل‌شاخه، هادی امینی‌پاک

فجرسپاسی در همان دقایق ابتدایی بازی موفق شد به گل نخست بازی دست یابد. روی حرکت خوب بحیرایی، این بازیکن توپ را به ابوالفضل بابایی سپرد و او نیز داوود رجبی را از سمت چپ راه انداخت که ارسال این بازیکن به روی دروازه با ضربه سر عرفان پورافراز همراه شد که ابتدا علی کردانی دروازه‌بان ملاثانی این ضربه را دفع کرد که در برگشت دوباره خود پورافراز با ضربه سر دوم موفق شد تیمش را پیش بیندازد.

شیرازی ها در ادامه به گل دوم نیز رسیدند. داوود رجبی از زمین تیم فجر، ملکی را از سمت چپ به راه انداخت. این بازیکن نیز پس از چند متر پیش روی، به پشت محوطه جریمه حریف رسید و با یک پاس در عمق، رجبی را بار دیگر صاحب توپ کرد که ارسال این بازیکن به روی دروازه، نصیب ابوالفضل بابایی شد. او نیز پس از کنترل توپ، ضربه‌اش را زد که شوت مهاجم آماده میزبان به گوشه دروازه رفت و فجر در دقیقه 40 اختلاف را افزایش داد.

در نهایت نیز شاگردان مهدی رجب زاده با همین نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسیده و با توجه به توقف خیبر خرم‌آباد، موفق شدند به صدر جدول رده‌بندی صعود کنند.