۱۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۲
سایپا 1 - پارس جنوبی جم 0؛

سایپا برای رقابت و صعود کم نمی آورد

سایپا با تک گل فردین یوسفی در نیمه نخست سه امتیاز شیرین را به‌دست آورد.
کد خبر: ۱۲۳۵۳۰
به گزارش "دی اسپورت"، سایپا تهران پس از سه هفته ناکامی و کسب تنها دو امتیاز، در دیدار عصر امروز خود موفق شد تا یک پیروزی شیرین به‌دست بیاورد و دوباره خود را به جمع مدعیان بازگرداند.

سایپا در دیداری خانگی با این بازیکنان برای نبرد مقابل پارس جنوبی به زمین رفت:

نیما علیپور، رضا فرجی، محمدحسین خسروی، محمدرضا شیرزادی، پوریا بالی‌لاشک، رامین آقالو، فردین نجفی، محمود شفیعی کلایه، احسان جودکی، علیرضا صفری لاکسار، امیرحسین کریمی

در سوی مقابل پارس جنوبی جم با ترکیب مسلم حق شناس، کنعان طاهرنژاد، کیخسرو سیاهپور، احمد نصیری، حمدالله ابدام، مسعود محبی، محمد سرفراز، علی اصغر هوشمند، امیرحسین فرهادی، رضا کردان، علی خدادادی به میدان رفت.

فردین نجفی در دقیقه 19 تک گل سایپا را به ثمر رساند و البته نارنجی‌پوشان از دقیقه 71 محمد حسین خسروی با یک یار کم‌تر به بازی ادامه دادند در شرایطی که پس از اخراج خسروی پارسی‌ها فشار بیشتری را برای به ثمر رساندن گل تساوی بر روی دروازه نارنجی پوشان آوردند اما نتوانستند از حملات خود استفاده کنند، چند دقیقه بعد نیز احمد نصیری از تیم پارس جم با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد تا تعادل نفری بین دو تیم در زمین مسابقه برقرار شود.

سایپا با این برد ۲۱ امتیازی شد و به رده چهارم جدول صعود کرد، پارس جنوبی جم نیز در امتیاز ۱۷ باقی ماند و به رده هشتم جدول سقوط کرد.