۱۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۹

ناکامی ملوان، فرار شمس آذر از باخت/ گل‌گهر ترمز مس را کشید

قوی سپید انزلی دو امتیاز مهم را در خانه خودش از دست داد تا نتواند به جایگاه دوم جدول لیگ برتر صعود کند.
کد خبر: ۱۲۳۵۴۸
به گزارش"دی اسپورت"، سه دیدار از هفته دهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت 15 امروز (جمعه) به‌صورت همزمان آغاز شد که نتایج این سه بازی به شرح زیر است:

ملوان بندر انزلی یک - استقلال خوزستان یک
گل‌ها: مجید عیدی (53) برای ملوان و امیرمحمد محکم‌کار (6) برای استقلال
اخطار: پویا پورعلی از ملوان و امیرمحمد محکم‌کار و حسین ساکی از استقلال خوزستان

گل‌گهر سیرجان 2 - مس رفسنجان صفر
گل‌ها: علی اصغر عاشوری (19) و روبرتو تورس (33)
اخطار: مهران گلزاری، علی اصغر عاشوری، ابوالفضل رزاق‌پور و علیرضا آرتا از گل‌گهر و محمد خدابنده‌لو از مس

پیکان یک - شمس آذر قزوین یک
گل‌ها: سامان نریمان جهان (24) برای پیکان و رحمان جعفری (56) برای شمس آذر
اخطار: حسین گودرزی از شمس آذر

شاگردان مهدی تارتار در تیم ملوان که در هفت بازی اخیر خود شکستی متحمل نشده و از دو بازی مقابل پرسپولیس و سپاهان چهار امتیاز کسب کرده بودند، برابر قعرنشین لیگ متوقف شدند تا با 16 امتیاز، موقتاً در رتبه سوم جدول باقی بمانند. در صورتی که ملوان بر استقلال خوزستان غلبه می‌کرد، با 18 امتیاز جای پرسپولیس را در رده دوم می‌گرفت که به این مهم نرسید. آبی‌های اهوازی هم با پنج امتیاز همچنان در قعر جدول روزگار می‌گذرانند.

گل‌گهر نیز که در چهار هفته گذشته طعم پیروزی را نچشیده بود، با برتری در دربی استان کرمان 13 امتیازی شد و موقتاً به جایگاه هفتم جدول صعود کرد. مس رفسنجان هم که هر سه بازی اخیر خود را با پیروزی پشت سر گذاشته بود، با وجود این شکست همچنان در جایگاه ششم جای دارد.

تساوی پیکان و شمس آذر در تهران نتیجه دلچسبی برای دو تیم نبود. شمس آذر که از شکست در خانه خودروسازان گریخت، با 9 امتیاز در رده دهم ایستاد و پیکان با 8 امتیاز در جایگاه یازدهم قرار گرفت. نماینده استان تهران برای چهارمین هفته از کسب پیروزی بازماند و در این چهار هفته تنها دو امتیاز به دست آورده است.
ترند های روز