۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۶
شهر راز شیراز 1 - داماش گیلان صفر؛

پیروزی شهرراز با توپ برگشتی از صحنه بحث برانگیز!

تیم فوتبال داماش گیلان در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ یک فوتبال مقابل شهر راز شیراز با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.
کد خبر: ۱۲۳۵۷۹
به گزارش "دی‌اسپورت"، دو تیم فوتبال شهر راز شیراز و داماش گیلان در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ یک فوتبال از ساعت ۱۴:۴۵ در ورزشگاه حافظیه شیراز به مصاف یکدیگر رفتند.

عبدالنبی پورخلف به‌عنوان داور و حسین بهوندی، وحید امیری و محمدجواد عبداللهی به‌عنوان کمک‌های پورخلف وظیفه قضاوت دیدار را بر عهده دارند.

شاگردان علی نظرمحمدی با ترکیب مسعود پورمحمد، مجتبی بیژن، آزاد جعفرزاده، سعید طالبی، محسن انبساطی، محمد رستمی، امیدپورقنبر، حسین خیری، رضا زاهد تبار، پژمان نجات و امیرحسین یوسفی وارد زمین شدند.

در سوی مقابل در ترکیب شهر رازی‌ها، مهرداد بشاگردی، محمد امینی، جواد نصیر، محمدرضا فیروز زاده، میلاد غریبی، پیمان نامور، محمدعلی صفیا، روح الله صفویان پور، رضا آقا بابایی، مجید بهروز برشنه و فرزان دانا شاگردان ستار زارع به میدان رفتند.

در نیمه نخست بازی بیشتر در میانه میدان در جریان بود و تیم داماش موقعیت‌هایی را بر روی دروازه تیم شهر راز شیراز ایجاد کردند، اما این حملات تبدیل به گل نشد. شهر راز میزبان هم نتوانست در این نیمه از فرصت‌هایش بهره ببرد تا بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم بازی تیم داماش حملات زیادی را از کناره‌ها بر روی دروازه تیم شهر راز انجام داد و شهر راز هم پاسخ این حملات را می‌داد و بازی حالت متعادلی داشت و صفر بر صفر رو به اتمام بود که داور در یک صحنه برخلاف داماشی‌ها اعتقادی به خطای پنالتی بر روی آزاد جعفرزاده را نگرفت و در شرایطی که آنها انتظار پنالتی داشتند، همان توپ در بازگشت توسط داور بازی پنالتی به سود تیم شهر راز گرفته شد و داماش شوک بزرگی را تجربه کرد.

این پنالتی در دقیقه ۵+۹۰ توسط پیمان نامور تبدیل به گل شد تا شهر راز در خانه سه امتیاز بازی را از آن خود کند و حریف را با دست خالی راهی گیلان کند.
ترند های روز