۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۵

تاج: به موفقیت تیم ملی در جام ملت‌ها امیدوارم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تیم ملی مقابل هنگ‌کنگ بازی خوبی انجام داد و به موفقیت این تیم در جام ملت‌های آسیا امیدوار هستم.
کد خبر: ۱۲۳۵۸۴
به گزارش"دی‌اسپورت"، مهدی تاج پس از پیروزی 4 بر صفر ایران مقابل هنگ‌کنگ گفت: بازی خیلی خوبی بود، امیدوارم مردم بازی تیم ملی را پسندیده باشند و تیم ملی ما هم همین روند را در بازی‌های آینده ادامه دهد.

وی درباره دومین بازی تیم ملی مقابل ازبکستان عنوان کرد: برای این بازی یک هواپیمای اختصاصی گرفتیم تا تیم را به ازبکستان ببرد، چون اگر با هواپیمای عمومی برویم کار سخت است و باید تیم 2،3 جا پیاده شود. ان‌شاءالله آنجا هم تیم ملی یک نتیجه امیدوارکننده می‌گیرد و فردا هم تیم نوجوانان ما هم نتیجه خوبی بگیرد، تیم ملی روز شنبه با پرواز اختصاصی به ازبکستان می‌رود.

رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به این موضوع که اهالی فوتبال خیلی به قهرمانی تیم ملی در جام ملت‌ها امیدوار هستند، تصریح کرد: واقعاً همین‌ هست. شب گذشته با بازیکنان تیم ملی جلسه‌ای و صحبتی هم با کاپیتان‌های تیم داشتیم، به موفقیت تیم ملی امیدوار هستم ولی فوتبال است. ما باید حمایت‌مان را از تیم ملی انجام دهیم، این موضوع هم وظیفه فدراسیون است و باید به‌طور مستمر انجام شود.

تاج در خصوص اینکه صداوسیما حمایت‌های لازم را انجام نمی‌دهد، خاطرنشان کرد: تعامل و تفاهمی با صداوسیما داشتیم و اگر صداوسیما لازم دانست آن را منتشر خواهد کرد و شرایط خوب پیش می‌رود. با مدیران شبکه سه و معاونت اداری مالی صداوسیما جلساتی برگزار کردیم و شرایط خوبی داریم. صداوسیما کمک‌هایی کرده است و امیدواریم ادامه داشته باشد.

وی درباره اعتراض سرمربی هنگ‌کنگ درباره محل تمرین پیش از بازی گفت: باید زمینی برای تمرین در اختیار آنها می‌گذاشتیم که نور داشته باشد و زمین راه‌آهن هم این شرایط را داشت، زمین شماره 2 را به آنها دادیم که خودشان قبول نکردند.