۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۲

مطهری: بعد از گل دوم عطش تیم کم شد

مربی تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید بعد از آنکه گل دوم تیم مقابل هنگ‌کنگ به ثمر رسید، عطش ملی‌پوشان برای گلزنی کم شد.
کد خبر: ۱۲۳۵۸۸
به گزارش"دی‌اسپورت"، حمید مطهری بعد از بازی ایران و هنگ‌کنگ در مرحله انتخابی جام جهانی، اظهار داشت: واقعاً بازی خوبی بود. شروع خوبی داشتیم و می‌توانم نیمه اول را به دو قسمت تقسیم کنم. شروع فوق العاده، پرفشار و با ریتم مناسب؛ اما با توجه به دو گلی که به ثمر رساندیم، عطش تیم ما کم شد. در بین دو نیمه با صحبت‌هایی که انجام شد، بچه‌ها خوب کار کردند و توانستیم به گل‌هایمان اضافه کنیم و برنده شویم.

وی در پاسخ به سوالی درباره چرایی فرصت سوزی ملی‌پوشان، عنوان کرد: در چنین دیداری، این مورد طبیعی است. بازیکنان دوست داشتند هر چه سریع‌تر به گل‌های بیشتری برسند در محوطه جریمه تمرکز لازم را نداشتند. تیم در کارهای تاکتیکی به صورت منسجم مشغول انجام کارهای خودش بود. همین که موقعیت ایجاد می‌شود یعنی کار تاکتیکی شما خوب و مسنجم پیش می‌ر‌ود؛ زمانی که شما موقعیت ایجاد نکنید، آن زمان باید نگران بود. به تک تک بچه‌ها تبریک می‌گویم همه آنها فوق‌العاده بودند و نشان دادند که خداراشکر یک تیم هستیم. آماده می‌شویم تا مرحله به مرحله بهتر شویم.

مربی تیم ملی درباره بازی بعدی ایران مقابل ازبکستان، گفت: بازی بعدی سخت است. همه ما می‌دانیم ازبکستان تیمی است که در مسیر پیشرفت قرار دارد. در خرداد ماه در رقابت‌های کافا با آنها بازی کردیم و تیم گردن کلفتی هستند. از آنجا که حمایت هواداران‌شان را دارند باید با تمرکز بالا مقابل  آنها قرار بگیریم تا نتیجه خوبی بگیریم.