۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۰

کریمی: توان شکست ازبکستان را داریم

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران معتقد است ملی‌پوشان توانایی شکست ازبکستان را در بازی خارج از خانه دارند.
کد خبر: ۱۲۳۵۹۰
به گزارش"دی‌اسپورت"، علی کریمی بعد از بازی ایران مقابل هنگ‌کنگ در مرحله انتخابی جام جهانی، گفت: خدراشکر بچه‌ها بازی خوبی به نمایش گذاشتند. موقعیت‌های خوب زیادی داشتیم و می‌توانستیم با گل‌های بیشتری بازی را به پایان برسانیم و بین گل دوم تا سوم اینقدر طول نکشد. شروع خوبی برای مقدماتی جام جهانی بود و یک بازی خوبی برای جام ملت‌های آسیا. به بچه‌ها، مردم ایران به خاطر این پیروزی شیرین تبریک می‌گویم و امیدوارم در بازی آینده هم همینطور کار را تمام کنیم.

بازیکن تیم ملی در پاسخ به این سوال که در هر سه مسابقه جام جهانی 2022 قطر به میدان رفت و چقدر احتمال می‌دهد در جام ملت‌ها هم این روند برای او تکرار شود، گفت: برای تیم ملی کشورمان همه تلاش‌مان را انجام می‌دهم که مثمر ثمر باشم.

کریمی در مورد بازی بعدی تیم ملی مقابل ازبکستان در مقدماتی جام جهانی تصریح کرد: بازی سختی مقابل ازبکستان داریم که در خانه آنها برگزار می‌شود. ما هم آنقدر توانش را داریم که ازبکستان را بیرون از خانه شکست دهیم.

وی راجع‌به جو اردوی تیم ملی فوتبال ایران گفت: جو تیم ملی همیشه جو خوب بوده است. انتظار می‌رود مردم خوب‌مان از این تیم حمایت کنند تا در مسابقات آینده خوب ظاهر شویم و موفق باشیم.