۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۷

ابراهیمی: خوشحالم بعد از یک سال برای تیم ملی بازی کردم

بازیکن تیم ملی فوتبال از بازگشت دوباره به این تیم اظهار خوشحالی کرد.
کد خبر: ۱۲۳۵۹۱
به گزارش"دی‌اسپورت"، امید ابراهیمی پس از پیروزی ایران مقابل هنگ‌کنگ در جمع خبرنگاران گفت: خوشحالم که بعد از یک سال برای تیم ملی بازی کردم و امیدوارم بازی بعد هم موفق شویم.

وی درباره وضعیت خودش در لیگ قطر گفت: همه می‌دانید ماندن در فوتبال قطر کار آسانی نیست. باید همه ساله کیفیت لازم را داشته باشید. خیلی از بازیکنان آمدند و بعد از شش ماه یا یک سال برگشتند. مهم‌ترین فاکتور کیفیت است و اگر نداشته باشید نمی‌توانید در این لیگ بمانید. در این چهار، پنج ساله کیفیتم خوب بوده و ان‌شاءالله ببینیم آخر فصل چه می‌شود.

بازیکن تیم ملی در واکنش به این پرسش که تیم ملی از زمان حضور امیر قلعه نویی به همدلی رسیده است، تصریح کرد: صددرصد؛ نیاز نیست من در مورد کیفیت امیرخان صحبت کنم. کل فوتبال ایران او را می‌شناسند. ارادت خاصی به قلعه‌نویی دارم و مدیون او هستم. چه یک دقیقه، چه پنج دقیقه و چه باشم و چه نباشم برای تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم. مطمئنم او با تجربه‌ای که دارد تیم را یکدل کرده است. بچه‌ها هم دوست دارند این همدلی و وحدت اتفاق خوبی برای تیم ملی رقم بزند. الان که شرایط بچه‌ها خوب است اتفاق خوبی در جام ملت‌ها رقم بزنیم و بتوانیم قهرمان شویم. همه می‌دانند ایران از لحاظ بازیکن و کیفیت شرایط خوبی دارد. ان‌شاءالله بازی به بازی جلو می‌رویم تا ببینیم چه می‌شود.

ابراهیمی درباره دیدار بعد تیم ملی مقابل ازبکستان گفت: این بازی کاملاً متفاوت است. ازبکستان از نظر فنی و فیزیکی قابل مقایسه با هنگ‌کنگ نیست. قطعا بازی سختی در ازبکستان است. ما هم می‌رویم که بهترین عملکرد را داشته باشیم و بهترین نتیجه را بگیریم.

وی در واکنش به این موضوع که تیم ایران به حمایت سایر ارگان‌ها در جام جهانی نیاز دارد، گفت: صددرصد. تنها کار این است که کمترین حاشیه را وارد تیم ملی کنیم تا در کمال آرامش کارش را انجام دهد. کادر فنی، بازیکن و فدراسیون کارشان را انجام دهند تا یک قهرمانی به دست بیاید و مردم خوشحال شوند.