۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۴

عزت‌اللهی: جو تیم ملی خیلی بهتر شده است

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران اعتقاد دارد پیروزی ۴ بر صفر ایران مقابل هنگ‌کنگ بر اساس تجربه ملی‌پوشان شکل گرفته است.
کد خبر: ۱۲۳۵۹۳
به گزارش"دی‌اسپورت"، سعید عزت‌اللهی بعد از بازی ایران مقابل هنگ‌کنگ در مرحله مقدماتی جام جهانی، اظهار داشت: به عنوان اولین بازی از دور مقدماتی جام جهانی، با نتیجه خوبی رقیب را شکست دادیم. تیم هنگ‌کنگ قابل احترام، جنگنده و دونده بود که آمده بود با همه توانش مقابل ما بجنگند.

وی افزود: بچه‌های ما با تجربه‌ای که دارند توانستند این نتیجه را رقم بزنند. از حالا به بعد باید برای بازی سخت مقابل ازبکستان آماده شویم.

بازیکن تیم ملی در پاسخ به اینکه جو اردویی را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: خیلی جو بهتر شده است. معمولاً وقتی کادر جدید به تیم ملی اضافه می‌شود چه از لحاظ تاکتیکی و چه از نظر ذهنی زمان می‌برد، که همدیگر را بشناسیم اما الان آن رفاقت و صمیمیتی که در تیم ملی شکل گرفته، خیلی خوب است. واقعاً نیاز داریم که روز به روز تا جام ملت‌ها این صمیمیت و رفاقت را بیشتر کنیم تا نتیجه‌ای که مردم از ما انتظار دارند و در شأن مردم ایران است را کسب کنیم.

عزت‌اللهی  درباره اینکه بازی تیم ملی مقابل هنگ‌کنگ در مقدماتی جام جهانی، در اولین بازی جام ملت‌ها مقابل همین تیم چه کمکی به شاگردان قلعه‌نویی می‌کند اظهار داشت:   قطعا به ما کمک می‌کند. هنگ‌کنگ  به هیچ عنوان تیم دست و پا بسته‌ای نبود، من حس کردم کاملاً در زمین با همه وجودشان می‌جنگیدند و تلاش می‌کردند.

وی در مورد وضعیتش در تیم  باشگاهی‌اش وایله دانمارک، گفت: شرایطم خوب است و همه تلاش را می‌کنم که به باشگاه کمک کنم و در کنار آن در خدمت تیم ملی باشم. تا آخر فصل با این باشگاه قرارداد دارم.