۲۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۰

عبدی: می‌توانستیم صدرنشین شویم اما موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم

سرمربی تیم فوتبال زیر ۱۷ سال ایران افسوس فرصت‌های گلزنی پُرتعدادی را خورد که شاگردانش برابر نیوکالدونیا از دست دادند.
کد خبر: ۱۲۳۵۹۸
به گزارش"دی اسپورت"؛ حسین عبدی پس از برتری 5 بر صفر تیم فوتبال نوجوانان ایران مقابل نیوکالدونیا که سبب شد تیم کشورمان به‌عنوان تیم سوم گروه C راهی دور یک هشتم نهایی جام جهانی زیر 17 سال اندونزی شود، اظهار داشت: صعود به مرحله بعدی را به ملت عزیزم تبریک می‌گویم. کار خیلی سختی انجام دادیم. می‌توانستیم در جایگاه اول گروه قرار بگیریم و همه چیز دست خودمان بود. با این حال موقعیت‌های گلزنی زیادی را از دست دادیم.

«این مسابقات باعث می‌شود بازیکنان قدر فرصت‌ها و نیز حضور در این رقابت‌ها را بدانند.»، وی ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: خدا را شکر همه بچه‌ها سالم هستند. هدف اول من این بود که با ثبت هر نتیجه‌ای، برای بازی بعدی لطمه‌ای نخوریم. پس از آن دنبال اجرای برنامه‌ها و گلزنی بودیم که بچه‌ها خوب عمل نکردند و تنها پنج گل زدیم. می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران که شاگردانش در مرحله بعدی به مصاف تیم زیر 17 سال مراکش می‌روند، با اشاره به این مسابقه تصریح کرد: امیدوارم در بازی بعدی بتوانیم عملکردی ارائه کنیم که شایسته یک تیم خوب باشد و به مرحله بعدی صعود کنیم.

همچنین امیرمحمد رزاقی‌نیا که گل‌های اول و دوم ایران را در این مسابقه به ثمر رساند، درباره این دیدار گفت: بازی خیلی خوبی بود و موقعیت‌های بسیار خوبی داشتیم. می‌توانستیم بیشتر از پنج گل به ثمر برسانیم که از فرصت‌ها استفاده نکردیم.
ترند های روز