۲۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۴
خلیج فارس ماهشهر صفر – مس کرمان 2؛

تبعات بی پولی؛ خودزنی و سه اخراج!

تیم فوتبال مس کرمان در یک بازی خارج از خانه موفق شد با دو گل از سد خلیج فارس ماهشهر عبور کند.
کد خبر: ۱۲۳۶۰۱
به گزارش "دی اسپورت"، در آخرین دیدار باقی مانده از هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ دسته اول، خلیج فارس ماهشهر میزبان مس کرمان بود که این بازی با 2 گل به سود مس و البته سه کارت قرمز برای ماهشهری‌ها به پایان رسید.

مس کرمان با این ترکیب پای به زمین مسابقه گذاشت:
محمدامین رضایی، پوریا غلامی، ابوالفضل اعلایی، میلاد خدايی اصل، رضا نبی زاده، خشایار زبرجد، سیدجلال عبدی، صادق بارانی، عارف زینلی، مهران امیری، علی وزیری‌پناه

در این مسابقه، تیم میزبان خیلی زود 10 نفره شد. در دقیقه 24 و پس از خطا به روی رضا نبی زاده، سجاد عباسی بازیکن خلیج فارس ماهشهر با تصمیم محمدرضا مهرگان، داور مسابقه، اخراج شد و در ادامه، مسی‌ها به گل نخست دست یافتند.

پس از پاس خشایار زبرجد به علی وزیری پناه، این بازیکن در موقعیت تک به تک با سنگربان حریف قرار گرفت و موفق شد گل نخست بازی را به ثمر برساند.

چند دقیقه بعد، مس صاحب یک ضربه پنالتی شد که این موضوع با اعتراض شدید بازیکنان خلیج فارس ماهشهر همراه شد. بازیکنان این تیم به کنار زمین آمده و قصد ادامه بازی را نداشتند. داور مسابقه نیز پس از عدم بازگشت تیم خلیج فارس به زمین درصدد ترک زمین بود.

پس از جنجال‌های زیادی که به اخراج چند تن از نیمکت نشینان تیم خلیج فارس منجر شد بازی ادامه یافت و علی وزیری پناه نیز موفق شد این ضربه پنالتی را به گل دوم تیمش تبدیل کند.

نکته عجیب اینکه در دقایق پایانی نیمه اول دو بازیکن تیم خلیج فارس به دلیل درگیری با یکدیگر توسط داور مسابقه اخراج شدند تا این تیم نیمه دوم را با 8 بازیکن آغاز کند.

در نیمه دوم نیز اتفاق خاصی رخ نداد و در نهایت مس موفق شد با نتیجه 2 بر صفر از سد میزبان خود خلیج فارس ماهشهر گذشته و به رتبه هشتم جدول رده بندی صعود کرد.