۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۹
مرحله سوم جام حذفی اوایل دی برگزار می‌شود؛

فوری؛ اعلام زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ یک

زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ دسته اول فوتبال اعلام شد.
کد خبر: ۱۲۳۶۱۰

به گزارش"دی‌اسپورت"؛ امیرحسین فراهانی مسئول لیگ دسته اول کشور در گفتگو با خبرنگار ما از تعین زمان شروع و پایان نقل و انتقالات نیم فصل خبر داد؛ فراهانی در این رابطه اظهار داشت: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته با کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ؛ نقل و انتقالات نیم فصل رقابت‌های لیگ یک از روز ۷ بهمن آغاز و در روز ۳ اسفندماه به پایان خواهد رسید.

فراهانی ادامه داد: طبق روال قبلی هر تیمی در صورت داشتن جای خالی در لیست و یا جدایی ۶ بازیکن و همچنین با رعایت سقف بودجه مصوب ۶ بازیکن جدید می‌تواند به لیست بازیکنانش اضافه کند.

مسئول لیگ دسته اول در ادامه با اعلام زمان برگزاری مرحله سوم جام حذفی و زمان استراحت تیم‌ها در نیم فصل؛ بیان داشت: نیم فصل نخست مسابقاتی لیگ دسته اول کشور در روز ۲۹ آذرماه به پایان می رسد و تیم‌ها بعد از استراحت یک هفته‌ای مسابقه خود در مرحله سوم جام حذفی کشور را برگزار خواهند کرد و بعد از برگزاری مسابقات‌شان در جام حذفی به تعطیلات نیم فصل می روند. تعطیلات نیم فصل هم برای تیم‌ها حدود ۳۰ روز (یک ماه) خواهد بود.

وی در بخش مهم صحبت‌هایش از برگزاری دو هفته مسابقاتی لیگ یک در خلال برگزاری جام ملت‌ها خبر داد؛ او در این رابطه گفت: با توجه به اینکه تعداد هفته‌های مسابقاتی در لیگ یک بیشتر از سایر لیگ‌ها است به همین خاطر ناچار هستیم همزمان با برگزاری جام ملت‌ها، دو هفته مسابقات لیگ یک را برگزار کنیم که قطعا تاریخ این دو هفته را طوری برنامه‌ریزی می‌کنیم که بعد از بازی‌های تیم ملی در مرحله مقدماتی باشد.

فراهانی در پایان گفت: شروع مسابقات نیم فصل دوم نیز از روز ۱۲ بهمن‌ماه خواهد بود.