۰۲ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۴
مس کرمان صفر- مس شهربابک صفر؛

دربی کرمان؛ از فقر هیجان تا افسوس برای فرصت سوزی ها

تقابل شاگردان اکبر محمدی و قاسم شهبا بدون برنده به پایان رسید.
کد خبر: ۱۲۳۶۶۷

دربی کرمان؛ از فقر هیجان تا افسوس برای فرصت سوزی ها

به گزارش "دی اسپورت"، در یکی از دیدارهای هفته سیزدهم لیگ دسته اول فوتبال ایران، تیم‌های مس کرمان و مس شهربابک از ساعت 14:30 امروز به قضاوت مجتبی افرا در ورزشگاه امام علی (ع) کرمان مقابل هم قرار گرفتند.

محمدامین رضایی، ابوالفضل اعلایی، سید جلال عبدی، خشایار زبرجد، میلاد خدایی‌اصل، مهران امیری، پوریا غلامی، رضا نبی‌زاده، محمد صادق بارانی، عارف زینلی، علی وزیری‌پناه 11 بازیکن آغاز کننده بازی برای مس کرمان در دربی‌ مسی‌های استان مقابل تیم شهربابک بودند.

محمدرضا قویدل، امید سام‌کن، علی دهقان، محمدجواد پورعوض، حمید گلزاری، علیرضا ولی‌زاده، اکبر کربلایی، مصطفی کیانی، رضا دهقان، حجت اسلامی و ساسان حسینی نیز نفرات اصلی مس شهربابک بودند که از ابتدا برابر مس کرمان به میدان رفتند.

مس شهربابک بازی را بهتر از کرمانی‌ها آغاز کرد و توانست در دقیقه 3 یک موقعیت جدی به وجود بیاورد که ضربه ساسان حسینی را امین رضایی به خوبی دفع کرد و در دقیقه 17 هم دومین حمله شاگردان شهبا به شکل خطرناکی از کنار تیرک به بیرون رفت.

مس کرمان در شروع نیمه دوم عملکرد بهتری ارائه داد و نزدیک بود در دقیقه 47 توسط علی وزیری‌پناه به گل برسد که گلر مس شهربابک توپ را در اختیار گرفت و پس از آن هم یک حمله جدی دیگر توسط شاگردان اکبر محمدی تبدیل به گل نشد.

بازی مثل نیمه اول در نیمه دوم هم هیجان بالایی نداشت، اما نزدیک بود در دقایق پایانی با برتری مس شهربابک همراه باشد که در نهایت با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

مس کرمان که پس از تغییر کادر فنی در 4 مسابقه از 5 دیدار اخیرش به پیروزی رسیده بود، امروز به تساوی در بازی خانگی رضایت داد تا 18 امتیازی شود و در جایگاه هشتم جدول لیگ دسته اول قرار بگیرد و مس شهربابک هم با 16 امتیاز در رتبه دوازدهم ایستاد.

ترند های روز