۰۲ آذر ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۱

مورایس: تیم بازنده جر و بحث ایجاد می‌کند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره حواشی پایان بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان می‌گوید وقتی تیمی نمی‌برد، جر و بحثی ایجاد می‌کند.
کد خبر: ۱۲۳۶۹۵

به گزارش"دی اسپورت"؛ ژوزه مورایس در نشست خبری بعد از بازی سپاهان مقابل استقلال خوزستان در هفته یازدهم لیگ برتر حاضر شد و اظهار داشت: بازی کاملاً احساسی بود. ما دو گل زدیم و موقعیت زدن گل‌های بیشتری را داشتیم. در نیمه دوم باید متفاوت‌تر بابت تغییرات تیم حریف، خود را هماهنگ می‌کردیم.

وی ادامه داد: حین بازی با شرایط متفاوتی روبه‌رو شدیم. در این نیمه استقلال مشکلاتی را ایجاد کرد که بازی در آخر به این سمت و سو کشیده شد؛ خیلی مهم بود که چنین شرایطی ایجاد شد، بعضی وقت‌ها باید دفاع و با استراتژی بازی کنیم که بتوانیم سه امتیاز را بگیریم. به بازیکنان استقلال بابت تلاشی که داشتند، تبریک می‌گویم و برای آنها در بازی بعدی آرزوی موفقیت دارم.

مورایس در مورد اتفاقات پایان بازی گفت: طبیعی است. همه تیم‌ها دوست دارند، ببرند و وقتی تیمی نمی‌برند، جر و بحثی ایجاد می‌کنند. فکر نمی‌کنم اتفاق خاصی بوده باشد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: خیلی ساده است. طبق قوانین فوتبال اگر دو بازیکن مصدوم باشند، داور می‌تواند اجازه بدهد که بازیکنی از زمین خارج نشود. بازیکن استقلال خطا می‌کند و بازیکن ما نیاز به کمک پزشکی دارد و اینگونه او را از زمین خارج می‌کنند. اعتراض بابت خروج این بازیکنان از زمین بود و ما قصد اتلاف وقت نداشتیم.

وی همچنین در مورد تأثیر نبود بازیکنان ملی‌پوش روی عملکرد تیمش یادآور شد: نمی‌توانم حدس بزنم نتیجه بهتر بود یا نتیجه بدتری کسب می‌کردیم. باید در لحظه به بازیکنان اعتماد کنم که اعتماد هم دارم. ما با برخی بازیکنان برده‌ایم، مساوی کردیم و حتی باختیم.

مورایس در مورد نیمه دوم بازی هم گفت: خوب بازی کردیم و این حقیقت است. وقتی تیمی در زمین کیفیت نشان می‌دهد، باید احترام بگذاریم و استقلال نیز خوب بازی کرد. آنها بازیکنانی سرعتی و با مهارت دارند. البته زمین بازی قابل اعتماد برای بازی روی زمین نبود و آنها عادت به بازی مستقیم و پشت مدافعان داشتند که ما عادت نداریم، اما به بازی حریف احترام می‌گذارم.

ترند های روز