۰۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۷

نوری: مقابل هوادار خیلی خوب بازی کردیم و ۳ امتیاز حق مسلم‌مان بود

مربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی با ابراز رضایت از عملکرد این تیم در دیدار مقابل هوادار، سه امتیاز این مسابقه را حق مسلم شاگردان تارتار دانست.
کد خبر: ۱۲۳۶۹۷

به گزارش"دی اسپورت"؛ محمد نوری پس از پیروزی یک بر صفر ملوان مقابل هوادار در نشست خبری اظهار داشت: واقعاً خیلی سختی کشیدیم که توانستیم چنین تیمی را جمع و جور کنیم. مزد زحمت تک تک نفرات را گرفتیم؛ از بازیکنان و کادر فنی گرفته تا مدیریت و کل مجموعه باشگاه. امیدوارم این روند را ادامه بدهیم.

وی با یادآوری اینکه رقابت برای این تیم خیلی سخت است، افزود: ما از سطح دریا به تهران آمده بودیم که ارتفاع بالایی دارد و هوایش آلوده است. دو سه مورد گرفتگی عضله داشتیم و به جز قاضی‌پور که بازیکن تعویضی به جایش نداشتیم، سایر نفرات تعویض شدند. یک خسته نباشید به بازیکنان ملوان می‌گویم که سنگ تمام گذاشتند. حق‌مان بود که این سه امتیاز را بگیریم و خیلی خوب بازی کردیم. ما دقیقاً روی تاکتیک‌مان گل زدیم و از آن دفاع کردیم. همچنین دو سه موقعیت دیگر هم داشتیم که حقیقی دروازه‌بان حریف واکنش‌های خوبی نشان داد. جا دارد به تیم حریف هم خسته نباشید بگویم، ولی سه امتیاز حق مسلم ما بود. مطمئن باشید ما در تمام بازی‌ها برای کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم.

نوری درباره شرایط ملوان در جدول رده‌بندی و توقعات هواداران این تیم برای هفته‌های آینده گفت: ما از نظر بودجه‌ای جزو شش تیم آخر جدول هستیم و اگر الان در رده دوم هستیم که البته این حق مسلم‌مان بوده است و حتی می‌توانستیم در رده اول هم باشیم، این فقط زحمت بچه‌ها، مدیریت، کادر فنی و هواداران بوده است. من دیروز هم گفتم که پول سه چهار بازیکن در تیم‌های دیگر شاید اندازه کل بودجه ما باشد. به هر حال ما این روند را ادامه می‌دهیم، هواداران ملوان هم کاملاً منطقی هستند. همین که توانستیم این حس را به آنها بدهیم که یک تیم قوی دارند، برای ما کافی است. به آنها قول می‌دهیم که تا پایان فصل در همه بازی‌ها با تمام توان بازی می‌کنیم. شما مشاهده کردید که بچه‌ها امروز با تمام وجودشان بازی کردند و فقط آمدند که دل هواداران را شاد کنند. خدا را شکر سه امتیاز را گرفتیم و حالا تمرکز‌مان را روی بازی‌های بعدی می‌گذاریم که بتوانیم همین روند را ادامه بدهیم. قطعاً در نیم‌فصل هم با حمایت‌های باشگاه باید تیم را تقویت کنیم و در صورتی که تارتار صلاح بداند، چندین بازیکن را به تیم اضافه خواهیم کرد.

مربی تیم فوتبال ملوان درباره هیاهو روی نیمکت‌ها گفت: فکر می‌کنم تیم ما یکی از آرام‌ترین نیمکت‌ها را دارد، تیم هوادار هم مثل خودمان بود. درست است که گاهی اوقات اعتراضات کوچکی داشتیم و شلوغ می‌کردیم، ولی هیچ بی‌احترامی به تیم مقابل نداشتیم و این موضوع به شکل متقابل بود. نیمکت ما کنترل شده است و وظایف‌ هر کدام از ما توسط تارتار تفکیک شده است. او اجازه نمی‌دهد به غیر از کسی که مسئول است، فرد دیگری از روی نیمکت صحبت کند. در واقع حرف مستقیم را خودش می‌زند و در صورت نیاز، سایر اعضای کادر فنی صحبت می‌کنند. نیمکت ما آرام و بادانش است و کارمان را به نحو احسن انجام می‌دهیم.

وی احساسش درباره نتایج ملوان در فصل جاری را اینطور بیان کرد: تارتار سرمربی باتجربه‌ای است و شاید باثبات‌ترین مربی لیگ برتر هم باشد، چون 15 سال است که مربیگری می‌کند. ما روز اول که در تمرین ملوان شرکت کردیم،  باران شدیدی می‌آمد و شاید با چهار نفر استارت زدیم، حتی تعداد بازیکنان در هفته اول به 10 نفر هم نرسید، اما به گروه خودمان و مدیریت اعتماد داشتیم. دمِ بازیکنانی که به خاطر شخص تارتار آمدند، گرم چون نقل‌وانتقالات گذشته بود و آپشن خاصی هم نداشتیم، ولی با توجه به حضور تارتار این نفرات را جذب کردیم و حالا همه با تمام توان تمرین و بازیکن می‌کنند. ما به همه بازیکنان فعلی ملوان نیاز داریم و در صورت نیاز، تاتار تیم را تقویت هم می‌کند.

نوری درباره عملکرد افشار صداقت دروازه‌بان تیم ملوان بندر انزلی هم یادآور شد: تیم ما یک مربی دروازه‌بانی قدیمی دارد که نه تنها صداقت، بلکه چندین گلر را تحویل داده است. تارتار روی انتخاب کمک‌هایش دقت می‌کند و سعی بر آن دارد از شاگردان خودش باشند که قبلاً با او کار کرده‌اند. مجموعه کادر فنی ما کامل است. ان‌شاءالله هواداران حمایت کنند و ما هم سرمان بالا باشد و آن جایگاهی را که در خور نام ملوان باشد، به دست بیاوریم.

وی درباره میدان دادن به جوانان خاطر نشان کرد: تا الان نزدیک به 10 بازیکن از تیم آکادمی با ما تمرین می‌کنند و در لیست اصلی هم پنج شش نفر حضور دارند که بازی کرده‌اند. اخیراً نیز سه بازیکن از امیدها با نظر تارتار اضافه شده‌اند و در صورت نیاز از آنها استفاده خواهد شد. هدف‌مان همین است که از جوانان شهر و نفرات آکادمی استفاده کنیم.

ترند های روز