۰۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۴

ثبت نتیجه‌ای تکراری در مسابقه پُرحاشیه اراک

هفتمین تقابل آلومینیوم اراک و پیکان در مسابقات لیگ برتر فوتبال هم برنده نداشت.
کد خبر: ۱۲۳۶۹۸

به گزارش"دی اسپورت"؛ تیم فوتبال آلومینیوم اراک از ساعت 15 امروز (جمعه) در ادامه دیدارهای هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال، در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک پذیرای پیکان بود که این مسابقه با تساوی یک - یک پایان یافت.

حامد پاکدل در دقیقه 5 دروازه آلومینیوم را گشود و تیم میهمان را پیش انداخت. تیم اراکی در دقیقه 4+45 با ضربه سر مهران موسوی به گل رسید که این گل با تصمیم عجیب کمک داور مسابقه رد شد. تصمیم تیم داوری با جنجال‌های زیادی همراه بود و نیمه اول 23 دقیقه وقت تلف‌شده داشت.

این البته پایان کار نبود و عارف حاجی‌عیدی در دقیقه 63 گل تساوی آلومینیوم را به ثمر رساند تا هفتمین تساوی آلومینیوم و پیکان در تاریخ لیگ برتر ثبت شود. تاکنون همه تقابل‌های این دو تیم در مسابقات لیگ برتر با تساوی به پایان رسیده است!

آلومینیوم با 13 امتیاز در جایگاه نهم جدول باقی ماند. پیکان هم که اولین دیدار خود با سرمربیگری رضا عنایتی را پشت سر گذاشت، نتوانست طلسم پیروز نشدنش را بشکند و برای پنجمین هفته در حسرت برد باقی ماند. پیکان با هشت امتیاز، در رتبه سیزدهم جدول ایستاده است.

سید مهران موسوی و رضا جبیره از آلومینیوم و امیرحسین صدقی، محمد ناصری و غلامرضا ثابت ایمانی از پیکان با کارت زرد پیام حیدری داور مسابقه مواجه شدند. مهدی لیموچی از آلومینیوم نیز در دقیقه 44 از زمین اخراج شد تا تیم مجتبی حسینی بیش از یک نیمه، 10 نفره بازی کند.