۰۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۰

ویسی: بازی شجاعانه ای را مقابل مس انجام دادیم و بردیم

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: مقابل مس رفسنجان آنقدر شجاعانه بازی کردیم که توانستیم 2 بر صفر به پیروزی برسیم.
کد خبر: ۱۲۳۷۰۸

به گزارش"دی اسپورت"؛ عبدالله ویسی پس از برتری 2 بر صفر نفت آبادان مقابل مس رفسنجان در هفته یازدهم لیگ برتر در نشست خبری اظهار داشت: می‌دانستیم که یک بازی سخت را پیش رو داریم و می دانستیم که چه می‌خواهیم. بازی بسیار تاکتیکی را مقابل تیم خوب انجام دادیم. بچه ها با قلب و تمام توان شان در مسابقه تلاش کردند. روزنه ها را بستیم و یک مقدار هم خوش شانس بودیم که گل نخوردیم، اما آنقدر شجاعانه بازی کردیم که توانستیم 2 بر صفر به پیروزی برسیم.

وی در مورد اینکه آنالیز شما از مس همانطوری که پیش بینی می کردید بود یا خیر، گفت: ما در 80 درصد بازی ها نیمه دوم را یا برده ایم یا مساوی کرده ایم، اما برعکس درنیمه اول خوب نبوده ایم. در این مسابقه به بچه ها گفتم نیمه اول با شما و نیمه دوم با ما. خوشبختانه نیمه اول گل نخوردیم و در ادامه گل هم زدیم و بردیم. امروز مس تمام راه ها را برای گلزنی امتحان کرد، اما ما در دفاع شجاعانه تر بازی کردیم و بهتر بودیم.

سرمربی نفت آبادان  در مورد میزبانی گفت: میزبانی فوق العاده بود و بانوان هم در ورزشگاه حضور داشتند. ورزشگاه کیفیت خوبی داشت و امیدوارم ما آبادانی ها هم یاد بگیریم که چنین ورزشگاه هایی بسازیم.

ترند های روز