۰۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۰

خروج موقت تراکتور از بحران/ توقف گل‌گهر در خانه شمس آذر

در دو دیدار همزمان از هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر، تراکتور مقابل فولاد به پیروزی رسید و دو تیم شمس آذر و گل‌گهر به تساوی رضایت دادند.
کد خبر: ۱۲۳۷۱۵
خروج موقت تراکتور از بحران/ توقف گل‌گهر در خانه شمس آذر
به گزارش"دی اسپورت"؛ روز سوم از هفته یازدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 15 امروز (شنبه) با انجام دو دیدار همزمان در تبریز و قزوین پیگیری شد که نتایج این دو دیدار در زیر آمده است:
 
*شمس آذر قزوین یک - گل‌گهر سیرجان یک
گل‌ها: رحمان جعفری (15) برای شمس آذر  و احمدرضا زنده‌روح (53) برای گل‌گهر
اخطار: علیرضا علیزاده از گل‌گهر
 
شمس آذر که در چهار هفته گذشته دو برد مقابل تراکتور و فولاد به دست آورده و استقلال را هم در خانه خود متوقف کرده بود، امروز در مصاف با یکی دیگر از تیم‌های پرمهره لیگ یک امتیاز کسب کرد تا همچنان با 10 امتیاز در میانه‌های جدول حضور داشته باشد. گل‌گهر هم که هفته گذشته در دربی کرمان به پیروزی رسیده بود، این هفته دوباره متوقف شد تا نتواند به جمع تیم‌های بالای جدول نزدیک شود.
 
*تراکتور تبریز 2 - فولاد خوزستان صفر
گل‌ها: سیدمهدی حسینی (19 و 70)
اخطار: سیامک نعمتی از تراکتور و ساسان انصاری و شاهین توکلی از فولاد
 
بازیکنان تراکتور که در هفته‌های گذشته مورد انتقاد شدید هواداران پرشور این تیم قرار گرفته بودند و فشارها بعد از شکست شاگردان خمس مقابل استقلال بیشتر از قبل هم شده بود، امروز توانستند با شکست فولاد تا حدودی و به طور موقت از بحران خارج شوند. تراکتوری‌ها با سه امتیاز امروز 18 امتیازی شدند تا به دیدارهای آینده امیدوارتر شوند.