۰۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۶

مارتینس: تراکتور مستحق پیروزی در بازی امروز بود

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان به این نکته اذعان کرد که تیم تراکتور استحقاق پیروزی در بازی عصر امروز این دو تیم را داشته است.
کد خبر: ۱۲۳۷۱۶

به گزارش"دی اسپورت"، خوان ایگناسیو مارتینس پس از شکست 2 بر صفر تیمش مقابل تراکتور تبریز اظهار داشت: در شروع بازی ما امروز خوب نبودیم. خوب می‌دانیم که تراکتور تیمی است که زمان‌بندی خوبی داخل زمین دارد. بین دو نیمه یک صحبت جدی با بازیکنان انجام دادیم و تغییراتی ایجاد کردیم. گلی که شاهین توکلی به ثمر رساند و با تصمیم داور خطا اعلام شد، می‌توانست بازی را به تساوی بکشاند و شاید نتیجه بازی را هم تغییر دهد، ساسان انصاری هم در ادامه دو موقعیت خیلی خوب داشت. لحظه‌ها خیلی برای ما مهم است و نتوانستیم استفاده کنیم. من به تیم تراکتور هم تبریک می‌گویم. آنها دو گل زدند و مستحق این برد بودند.

وی در پاسخ به این سؤال که تیم فولاد را در حالی تحویل گرفت که این تیم مشکلات زیادی در خط حمله و دفاع داشت و با این اوصاف چه زمانی می‌تواند مشکلات سرخپوشان خوزستانی را برطرف کند، گفت: من هیچ بهانه‌ای ندارم. وقتی فولاد با من قرارداد بست، در رتبه‌های پایین جدول بودیم، هم شانس داشتیم و هم با زحمت بچه‌ها توانستیم دو بازی را ببریم. می‌دانیم که شما یک حرفه‌ای هستید و آنالیز خوبی از بازی فولاد و آلومینیوم داشتید. باید این را هم در نظر بگیرید که ما مقابل شمس آذر یک بازی جانانه را انجام دادیم. این درست است که ما از نظر دفاعی مشکل داریم و باید خیلی محکم شویم تا نتایج خوبی بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد در واکنش به مسن بودن تیمش و اینکه چه زمانی دست به جوانگرایی در فولاد خواهد زد، خاطر نشان کرد: در بازی‌ امروز ما چندین بازیکن جوان بازی کردند که الان در ساختار تیمی من بهترین هستند تا پنجره نقل‌وانتقالات، در آن زمان با باشگاه جلسه‌ای را برگزار می‌کنیم و تصمیم لازم را می‌گیریم. الان بهترین تیم را دارم و باید با همین بازیکنان بجنگیم و مقابل استقلال هم بازی می‌کنیم.

مارتینس در پاسخ به این سؤال که «با توجه به اینکه محمد عباس‌زاده مهاجم گلزنی است چرا مقابل تراکتور بازی نکرد؟»، اظهار داشت: در هفته گذشته این بازیکن دچار مصدومیت کوچکی بود و ترجیح دادیم از بازیکنان دیگر استفاده کنیم.ذ

ترند های روز