۰۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۱

استقلال در خانه ذوب‌آهن متوقف شد اما صدرنشین ماند

تیم فوتبال استقلال امروز در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال مقابل ذوب‌آهن اصفهان متوقف شد ولی همچنان در صدر جدول رده‌بندی باقی ماند.
کد خبر: ۱۲۳۷۱۹
به گزارش"دی اسپورت"؛ تیم فوتبال استقلال از ساعت 17:30 امروز (شنبه) در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف ذوب‌آهن رفت و با نتیجه یک - یک متوقف شد. در این بازی آرمین سهرابیان (62) برای استقلال و مهدی مهدی‌پور بازیکن استقلال (76) برای ذوب‌آهن گلزنی کردند.
 
شاگردان جواد نکونام با این تساوی 23 امتیازی شدند و همچنان در صدر جدول رده‌بندی باقی ماندند. شاگردان محمد ربیعی نیز با 19 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفتند.
 
ترکیب ذوب‌آهن: پارسا جعفری، امیرحسین جدی (74 - کمال کامیابی‌نیا)، محمد قریشی، نادر محمدی، محمدجواد محمدی (74 - سعید باقرپسند)، پوریا آریاکیا (80 - دانیال عیدی)، مجید علیاری، شایان مصلح (74 - فرشاد محمدی‌مهر)، مهرداد رضایی، محمدحسین اسلامی و فردین یوسفی.
 
ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، ایمان سلیمی، ابوالفضل جلالی (90 - جعفر سلمانی)، کوین یامگا (80 - صالح حردانی)، امید حامدی‌فر، روزبه چشمی، مهدی مهدی‌پور (80 - سعید مهری)، گوستاوو بلانکو، آرش رضاوند، مهرداد محمدی (80 - آرمان رمضانی) و آرمین سهرابیان.
 
داور: امیر سامان سلطانی
 
نیمه اول
دقیقه 8: مهدی مهدی‌پور به شکل زمینی کرنر را زد که در ادامه ضربه کوین یامگا قدرت کافی را نداشت و پارسا جعفری دروازه‌بان ذوب‌آهن آن را در آغوش گرفت.
دقیقه 20: ارسال توپ به محوطه جریمه استقلال با ضربه بازیکن ذوب‌آهن همراه شد، ولی سیدحسین حسینی آن را مهار کرد.
دقیقه 22: شوت ابوالفضل جلالی در محوطه جریمه در چارچوب نبود و از بالای دروازه ذوب‌آهن به بیرون رفت.
دقیقه 39: پاسکاری استقلالی‌ها در نهایت با شوت مهرداد محمدی همراه شد که با دفع ناقص مدافعان ذوب‌آهن، توپ به بلانکو رسید و ضربه سرضرب مهاجم آرژانتینی آبی‌پوشان به شکلی خطرناک از بالای دروازه راهی اوت شد.
دقیقه 43: محمدی پس از استپ توپ در پشت محوطه جریمه ذوب‌آهن اقدام به شوت زدن کرد که جعفری آن را گرفت.
دقیقه 44: این بار نوبت فردین یوسفی بازیکن ذوب‌آهن بود که شوتزنی کند. در ادامه حسینی ضربه این بازیکن را هم کنترل کرد.دقیقه 2+45: ضربه امید حامدی‌فر را پارسا جعفری گرفت تا مانع باز شدن دروازه تیمش در اواخر نیمه نخست شود.
 
نیمه دوم
دقیقه 62: یامگا پس از عبور از یک بازیکن توپ را ارسال کرد که دفع ناقص مدافعان ذوب‌آهن آن را پشت محوطه جریمه تیم میزبان در اختیار آرمین سهرابیان قرار داد تا مدافع استقلال به زیبایی دروازه جعفری را باز کند.
دقیقه 63: امید حامدی‌فر با تکل خشن روی بازیکن حریف اولین اخطاری بازی لقب گرفت.
دقیقه 67: در پی اشتباه دروازه‌بان ذوب‌آهن می‌رفت تا مدافع این تیم گل به خودی بزند که توپ به کرنر رفت.
دقیقه 72: سهرابیان با خطا پشت محوطه جریمه استقلال با کارت زرد جریمه شد.
دقیقه 76: مجید علیاری اقدام به شوت زدن کرد که توپ پس از برخورد به دو بازیکن استقلال تغییر مسیر داد و وارد دروازه آبی‌پوشان شد.
دقیقه 86: ضربه سر روزبه چشمی از کنار دروازه ذوب‌آهن به بیرون رفت.
دقیقه 88: دو دقیقه بعد از ضربه سر چشمی، این بار مقابل دروازه استقلال لطیفی با ضربه‌ای مشابه دروازه حسینی را به شدت تهدید کرد.
دقیقه 88: سعید مهری دومین بازیکن از استقلال بود که از داور کارت زرد گرفت.
دقیقه 89: کمال کامیابی‌نیا هافبک ذوب‌آهن با خطا روی مهری دیگر بازیکن زمین بود که با کارت زرد داور جریمه شد.
ترند های روز