۰۵ آذر ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۱

اودیشو: دیدار با سپاهان بازی سرنوشت ماست

سرمربی تیم نیروی هوایی عراق در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سپاهان از وضعیت ترافیکی تهران انتقاد کرد.
کد خبر: ۱۲۳۷۳۸

به گزارش دی اسپورت"؛، ایوب اودیشو در نشست خبری پیش از بازی نیروی هوایی عراق مقابل سپاهان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: برای آمدن به اینجا از هتل بیشتر از دو ساعت و نیم در ترافیک بودیم! مسیر خیلی بدی بود و ترافیک سنگین. برای من و بازیکنانم که به اینجا برسیم بالای سه یا چهار ساعت طول کشید. این درست نیست، من و بازیکنانم از لحاظ عصبی اذیت می‌شویم. راه خسته‌کننده‌ای بود و به سختی خودمان را به اینجا رساندیم. نباید چنین جایی را برای ما انتخاب می‌کردند که این قدر مسیر دور باشد یا برای کار تمرین‌مان. ان‌شاءالله که در آینده یا بازی‌های بعدی اینطور نباشد. ترافیک روی من خیلی اثر گذاشت.

وی در پاسخ به خبرنگاری که یادآور شد هتل را مسئولان باشگاه نیروی هوایی انتخاب کردند، گفت: من کاری به این مسائل ندارم یا باید برای ما در روز تمرین می‌گذاشتند که به شب نخوریم یا جاهایی بهتری را برای محل تمرین در نظر می‌گرفتند که بتوانیم خودمان را با توجه به ترافیک به نشست برسانیم. وضعیت ترافیکی خیلی بد بود و ای کاش ساعت را تغییر می‌دادند و در طول روز نشست را برگزار می‌کردند، وگرنه ما از خدای‌مان است که در تهران و در چنین ورزشگاهی بازی کنیم.

اودیشو با اشاره وضعیت گروه C لیگ قهرمانان آسیا  و بازی سرنوشت‌ساز تیمش مقابل سپاهان در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، تأکید کرد: گروه ما، گروه بسیار سختی است و تیم‌های معروفی دارد. همه تیم‌ها آمده‌اند که بازی خوب ارائه کنند. برای بازی فردا هر دو تیم دنبال سه امتیاز هستند. سعی می‌کنیم کارهای منفی‌مان را کنار بگذاریم و فقط به فکر بازی فردا باشیم. بازی فردا، بازی سرنوشت است. هم تیم ما و هم دیگر تیم‌های حاضر در گروه فکر صعود هستند.

سرمربی تیم فوتبال نیروی هوایی عراق ضمن یادآوری اینکه سپاهان هفت بازیکن ملی‌پوش دارد و باشگاهی معروف در آسیاست، گفت: بعد از بازی با الاتحاد بیشتر وقت بازیکنان در اردوهای تیم ملی گذشته است. برای‌مان سخت بود که در تمرینات با 14 بازیکن حاضر شویم. ما تمرینات‌مان را ادامه دادیم تا بازیکنان از اردوهای تیم ملی یا المپیک بازگردند. چون تماشاگر داریم توقعات از ما زیاد است و فشار روی ماست.

وی به دشواری بازی مقابل سپاهان اشاره کرد و یادآور شد: باید تمرکز کنیم و بازی خوب مقابل این تیم انجام بدهیم. تا بازیکنان از اردوهای تیم ملی بازگشتند و توانستیم آنها را از نظر بدنی برسانیم، کمی برای ما سخت گذشت، اما چاره‌ای نیست و باید فردا بازی خوبی ارائه کنیم.

ترند های روز