۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۴

مربی مومبای سیتی: فوتبال آسیا خیلی رقابتی شده است

سرمربی موقت تیم مومبای سیتی هند تأکید کرد، این تیم فردا دنبال بهترین نمایش مقابل نساجی خواهد بود.
کد خبر: ۱۲۳۷۴۸

به گزارش"دی اسپورت"؛ آنتونی فرناندز که در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال مومبای سیتی هند مقابل نساجی ایران شرکت کرد، اظهار داشت: از میهمانوازی و تمام امکاناتی که در اختیار ما قرار دادید قدردانی می‌کنم. این گروه و این بازی برای ما خیلی رقابتی بود. در این گروه ما تلاش‌مان را کردیم که نتایج خوبی بگیریم. با نساجی یک بار بازی کردیم و بازی سختی برای ما و خیلی نزدیک بود. تمام تلاش‌مان را برای این بازی خواهیم کرد که بهترین نتیجه را بگیریم.

وی درباره سرمربی سابق انگلیسی مومبای سیتی و بازیکنان هموطنش تصریح کرد: هر مربی برایش شرایط جدیدی پیش می‌آید و ما به تصمیمات جدیدشان احترام می‌گذاریم. باشگاه ما شرایط جدیدی را تجربه می‌کند.

سرمربی موقت تیم فوتبال مومبای سیتی راجع به آشنایی‌اش از فوتبال ایران و تیم فوتبال نساجی، گفت: می‌دانیم تیم‌های ایران و تیم ملی ایران از بهترین تیم‌های آسیا هستند. ما با نساجی قبلاً بازی داشتیم، اما ما تمام تلاش‌مان را برای این بازی انجام می‌دهیم.

فرناندنس در پاسخ به این پرسش که شرایط آینده فوتبال هند را چطور ارزیابی می‌کند، تصریح کرد: شرایط فوتبال آسیا خیلی رقابتی شده است. برای اینکه ما پیشرفت بیشتری داشته باشیم نیاز به زمان داریم. هم باشگاه‌ها و هم تیم ملی در تلاش هستند که با دادن زمان و فراهم کردن تجهیزات لازم بهترین عملکرد خود را داشته باشیم، اما نیاز به زمان و کسب تجربه داریم.ذ

ترند های روز