۰۷ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۱

سرمربی نیروی هوایی: همه کار کردیم اما به درِ بسته خوردیم

سرمربی تیم فوتبال نیروی هوایی عراق گفت: حداقل باید بازی را مساوی می‌کردیم و برای صعود از این گروه به این امتیاز نیاز داشتیم که این مسئله محقق نشد.
کد خبر: ۱۲۳۷۵۷
به گزارش"دی اسپورت"؛ ایوب اودیشو در نشست خبری بعد از بازی نیروی هوایی عراق مقابل سپاهان در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 24-2023 که با برتری یک بر صفر نماینده کشورمان به پایان رسید گفت: سپاهان تیم واقعاً خوبی بود و ما کاملاً بر حریف فشار می‌آوردیم. حداقل باید بازی را مساوی می‌کردیم و برای صعود از این گروه به این امتیاز نیاز داشتیم که این مسئله محقق نشد. فوتبال همیشه همین‌گونه است.
 
وی در مورد مشکل نیروی هوایی در استفاده از موقعیت‌های گلزنی که به دست می‌آورد، تصریح کرد: برای زدن ضربات نهایی به آرامش نیاز داشتیم، اما آرامش در تیم ما مقابل دروازه سپاهان وجود نداشت. حریف بسیار خوب و به‌صورت گروهی دفاع می‌کرد. خیلی حمله کردیم اما به گل نرسیدیم.
 
سرمربی نیروی هوایی درباره بازی دور از ورزشگاه خانگی سپاهان و غیبت عمده هواداران تیم ایرانی گفت: باید بازی خودمان را می‌کردیم و کاش در اصفهان بازی می‌کردیم. کار خودمان را انجام می‌دادیم و دیدید به هر دری زدیم، اما به درِ بسته خوردیم. تماشاگران باشند یا نباشند، کار خودمان را انجام می‌دهیم.
ترند های روز