۰۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۵
مس شهربابک 0 - فجرسپاسی شیراز 0؛

فجر مدیون بهنرین گلر لیگ/شانس با شهربابکی‌ها یار نبود

شهربابکی‌ها بزرگترین شانس خود را برای رسیدن به سه امتیاز بازی با فجرسپاسی با هدر دادن پنالتی ثانیه آخری‌شان از دست دادند.
کد خبر: ۱۲۳۷۹۱

فجر مدیون بهنرین گلر لیگ/شانس با شهربابکی ها یار نبود

به گزارش "دی اسپورت"، یکی از دیدارهای جذاب این هفته از لیگ آزادگان در شرایطی در شهربابک با تساوی بدون گل پایان یافت که نارنجی‌پوشان در ثانیه پایانی این بازی صاحب موقعیت گلزنی از روی نقطه پنالتی شده بودند که این ضربه توسط گلر فجرسپاسی مهار شد.

فجرسپاسی که بعد از برتری هفته گذشته در دربی شیراز به امید کسب نتیجه مقابل حریف در شهربابک حاضر شده بود و امیدوار بود با کسب سه امتیاز این جدال همچنان در کورس رقابت صدرنشینی کار را قاطعانه دنبال کند، برابر مس شانس چندانی برای دستیابی به گل به دست نیاورد.

شهربابکی‌ها هم در شرایطی پا به این مسابقه گذاشته بودند که هفته گذشته مقابل تیم مدعی مس کرمان در خانه حریف به تساوی رسیده بودند. نارنجی‌پوشان در خانه و با حمایت هواداران خود در بیشتر دقایق بازی، کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتند و به دنبال راهی به دروازه حریف بودند.

فجر مدیون بهنرین گلر لیگ/شانس با شهربابکی ها یار نبود

فجر مدیون بهنرین گلر لیگ/شانس با شهربابکی ها یار نبود

فجر مدیون بهنرین گلر لیگ/شانس با شهربابکی ها یار نبود

با این حال نیمه اول این بازی بدون اتفاق خاصی همراه شد تا دو تیم با نتیجه بدون گل راهی رختکن شوند. در نیمه دوم شهربابکی‌ها حملات پردامنه‌ای را روی دروازه حریف داشتند و فجرسپاسی نیز که در رده سوم جدول حاضر بود به دنبال ضدحملات و ایجاد فرصت روی دروازه شهربابک برای غافلگیری بزرگ و رسیدن به گل برتری بود.

در شرایطی که بازی به نظر می‌رسید با تساوی بدون گل دو تیم پایان یابد، یک حرکت در محوطه جریمه فجرسپاسی و ایجاد موقعیت گلزنی، با خطای مدافع فجر همراه شد تا داور شوک بزرگی به مهدی رجب زاده و تیمش بدهد و شهربابکی‌ها در آستانه کسب پیروزی قرار گیرند.

شهربابکی‌ها که پیش از این نیز خاطره تلخی بابت خراب کردن پنالتی در خانه داشتند، اینبار هم نتوانستند از این موقعیت ایده آل سود برده و این علی غلامزاده گلر فجرسپاسی بود که توانست پنالتی حریف را مهار کرده و تیمش را به یک امتیاز طلایی این جدال برساند.

فجرسپاسی اکنون با این توقف با 27 امتیاز در رده سوم کار را دنبال خواهد کرد و هفته آینده باید در یزد دیداری سختی را مقابل چادرملو پشت سر بگذارد تا معادلات صعود تا حد زیادی مشخص شود.

شاگردان قاسم شهبا نیز که فرصت ایده‌آلی را به این شکل از دست داده بودند، اکنون با 17 امتیاز در رده دوازدهم این هفته را به پایان رسانده خود را مهیای دیدار هفته آتی برابر شهرداری آستارا خواهند کرد

ترند های روز