به گزارش"فوتبال آزادگان"؛ با توجه به لزوم برگزاری همزمان دو هفته پایانی مسابقات لیگ یک هیات ها و باشگاه های میزبان باید تمهیدات لازم را در این خصوص و برگزاری مسابقات در ساعت مقرر در نظر بگیرند.
برنامه مسابقات به شرح زیر است:
هفته سی و یکم - دوشنبه ۲۴ اردیبهشت 1403
دریا کاسپین بابل- آبی پوشان جنوب- ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه شهدا
فجر شهید سپاسی شیراز - مس شهر بابک- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه حافظیه شیراز
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت 1403
داماشیان گیلان - مس سونگون ورزقان- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه شهید عضدی رشت
سایپا تهران - شهر راز شیراز- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه انقلاب کرج
شهرداری آستارا - آریو اسلامشهر- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه وحدت آستارا
خوشه طلایی ساوه - پارس جنوبی جم- ساعت ۱۸- ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد
نفت و گاز گچساران - نفت مسجد سلیمان - ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه شهدای نفت گچساران
شاهین بندرعامری- خیبرخرم آباد ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت 1403
مس کرمان - چادرملو اردکان- ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
معوقه از هفته بیست و هشتم - یکشنبه ۳۰ اردیبهشت 1403
آبی پوشان جنوب-فجر شهید سپاسی شیراز ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
هفته سی و دوم - پنجشنبه ۳ خرداد 1403
مس شهر بابک- شهرداری آستارا- ساعت ۱۸- ورزشگاه شهید سلیمانی
مس سونگون ورزقان - خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۸- ورزشگاه یادگار امام
شهر راز شیراز- دریا کاسپین بابل- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه حافظیه
آریو اسلامشهر- شاهین بندر عامری- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه امام خمینی
داماشیان گیلان - نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۸:۴۵- ورزشگاه شهید عضدی
شنبه ۵ خرداد 1403
پارس جنوبی جم - مس کرمان- ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه تختی
آبی پوشان جنوب- خیبر خرم آباد- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
نفت مسجد سلیمان - سایپا تهران - ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه شهید بهنام محمدی
چادرملو اردکان- فجر شهید سپاسی شیراز- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه شهید نصیری
هفته سی و سوم - پنجشنبه ۱۰ خرداد 1403
مس کرمان- نفت مسجد سلیمان- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
دریا کاسپین بابل- پارس جنوبی جم- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه شهدا سیمرغ
شاهین بندرعامری- چادرملو اردکان- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
خوشه طلایی ساوه- داماشیان گیلان- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد
آبی پوشان جنوب- مس شهر بابک- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
فجر شهید سپاسی شیراز- مس سونگون ورزقان- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه حافظیه شیراز
شهرداری آستارا- شهر راز شیراز- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه وحدت آستارا
خیبر خرم آباد- آریو اسلامشهر- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه تختی خرم آباد
سایپا تهران- نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه انقلاب کرج
هفته سی و چهارم - چهارشنبه ۱۶ خرداد 1403
داماشیان گیلان- سایپا تهران- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه شهید عضدی رشت
مس شهر بابک- شاهین بندرعامری- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه شهید سلیمانی شهر بابک
پارس جنوبی جم- فجر شهید سپاسی شیراز- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه تختی جم
چادرملو اردکان- دریا کاسپین بابل- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه شهید نصیری یزد
نفت مسجد سلیمان- خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان
شهر راز شیراز- خیبر خرم آباد- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه حافظیه شیراز
مس سونگون ورزقان- مس کرمان- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه یادگار امام تبریز
نفت و گاز گچساران- شهرداری آستارا - ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه شهدای نفت گچساران
آریو اسلامشهر- آبی پوشان جنوب- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر
تیم | بازی ها | امتیاز |
پرسپولیس تهران | ۳۰ | 68 |
استقلال تهران | ۳۰ | 67 |
سپاهان اصفهان | ۳۰ | 57 |
تراکتور تبریز | ۳۰ | 54 |
ذوب آهن اصفهان | ۳۰ | 42 |
ملوان بندرانزلی | ۳۰ | 41 |
شمس آذر قزوین | ۳۰ | 39 |
آلومینیوم اراک | ۳۰ | 39 |
گل گهرسیرجان | ۳۰ | 36 |
مس رفسنجان | ۳۰ | 35 |
نساجی مازندران | ۳۰ | 29 |
هوادار تهران | ۳۰ | 29 |
فولاد خوزستان | ۳۰ | 29 |
استقلال خوزستان | ۳۰ | 28 |
پیکان تهران | ۳۰ | 27 |
صنعت نفت آبادان | ۳۰ | 21 |
تیم | بازی ها | امتیاز |
خیبر خرم آباد | ۳۴ | 77 |
فجرسپاسی | ۳۴ | 73 |
چادرملو اردکان | ۳۴ | 73 |
نفت مسجدسلیمان | ۳۴ | 57 |
سایپا تهران | ۳۴ | 50 |
مس کرمان | ۳۴ | 48 |
آریو اسلامشهر | ۳۴ | 46 |
مس شهربابک | ۳۴ | 44 |
نفت و گاز گچساران | ۳۴ | 43 |
مس سونگون ورزقان | ۳۴ | 43 |
پارس جنوبی جم | ۳۴ | 43 |
آبی پوشان جنوب ملاثانی | ۳۴ | 38 |
شهر راز شیراز | ۳۴ | 36 |
شهرداری آستارا | ۳۴ | 33 |
داماش گیلان | ۳۴ | 32 |
دریای کاسپین بابل | ۳۴ | 31 |
شاهین بندرعامری | ۳۴ | 27 |
خوشه طلایی ساوه | ۳۴ | 24 |
تیم | بازی ها | امتیاز |
نیروی زمینی تهران | ۲۶ | 53 |
شهرداری ماهشهر | ۲۶ | 51 |
بهمن تهران | ۲۶ | 49 |
سپیدرود رشت | ۲۶ | 36 |
چوکا تالش | ۲۶ | 35 |
پاس همدان | ۲۶ | 35 |
شهدای بابلسر | ۲۶ | 33 |
آینده سازان اردبیل | ۲۶ | 31 |
فولاد نوین اهواز | ۲۶ | 30 |
شهدای رزکان کرج | ۲۶ | 30 |
شهرداری بندرعباس | ۲۶ | 30 |
تهران یاسا | ۲۶ | 30 |
شهرداری بم | ۲۶ | 20 |
کیان سام (شهدای ساری) | ۲۶ | 16 |
تیم | بازی ها | امتیاز |
کویر مقوا تهران | ۲۶ | 55 |
شهرداری نوشهر | ۲۶ | 54 |
شناورسازی قشم | ۲۶ | 52 |
نیکا پارس چالوس | ۲۶ | 47 |
بعثت کرمانشاه | ۲۶ | 43 |
فولاد هرمزگان | ۲۶ | 38 |
شهرداری همدان | ۲۶ | 37 |
نود ارومیه | ۲۶ | 36 |
شهید قندی یزد | ۲۶ | 35 |
اسپاد تهران | ۲۶ | 31 |
پترو پالایش شازند | ۲۶ | 30 |
آکادمی کیای تهران | ۲۶ | 26 |
اترک بجنورد | ۲۶ | 13 |
شاهین تابان بوشهر | ۲۶ | 2 |